Kosmetika

Natūrali Biofitus kosmetika be parabenų ir sulfatų. 

Nemokamas siuntimas

Natūrali kosmetika

Natūrali kosmetika – šiame žodžių junginyje telpa kokybė, ekologija, sveiki ingredientai ir nepamainoma nauda odai.

Natūrali kosmetika veidui yra kiekvienos savo odos sveikata ir grožiu besirūpinančios moters siekiamybė. Mūsų kosmetikos kategorijoje rinkitės puikių ingredientų turtingus kremus, prausiklį, valiklį, serumą veidui. Reikia minimalių žinių apie odos priežiūrą, kad žinotume, jog drėkinimas yra vienas svarbiausių aspektų ir tikrai nepamainomas bet kokio tipo odos priežiūrai. „Biofitus“ natūrali kosmetika turtinga odai reikalingų aliejų, vitaminų, todėl užtikrina visapusę jos apsaugą, priežiūrą ir puoselėjimą. Tad nenuostabu, jog vienu paklausiausių produktų drąsiai galime išskirti drėkinamąjį kremą, papildytą ne tik hialurono rūgštimi, bet ir odai taip reikalingais A, C bei E vitaminais ir įspūdingu antioksidantų kiekiu. Šio puikaus drėkinamojo kremo sudėtyje esantis abrikosų branduolių aliejus, stearino rūgštis, europinių alyvmedžių aliejus veido odą suminkštins, saulėgrąžų sėklų aliejus sukurs patikimą apsauginį sluoksnį, nuo išorės ir kitokio poveikio efektyviai odą saugos cinko oksidas, vynuogių ekstraktas. Sudirgusią odą ramins kremo sudėtyje esantis taukmedžių sviestas, alantoinas, o reikiamą drėgmę garantuos hialurono rūgštis bei solidus natūralių aliejų ir kitų komponentų sąrašas.

Kartais laikomasi klaidingos pozicijos, jog oda pasirūpinti reikia dienos metu, o nakčiai reikėtų visas priemones nuvalyti ir leisti odai kvėpuoti, ilsėtis. Bet tai netiesa, nes naktį odą taip pat reikia saugoti nuo nešvarumų, o plonas tinkamo kremo sluoksnis nesutrikdys odos kvėpavimo, o kaip tik užtikrins drėkinimą ir odą maitins. Mūsų natūralios kosmetikos linijoje esantis naktinis kremas papildytas hialurono rūgštimi, vitaminų kompleksu, natūraliais odai labai naudingais aliejais, todėl garantuos efektyvią odos apsaugą ir gaivinimą Jums miegant.

Teisingas odos valymas – didelis indėlis į jos sveikatą ir sveiką spindesį. Odai valyti siūlome „Biofitus“ natūralios kosmetikos linijos produktą – veido prausiklį, ne tik valantį, bet ir drėkinantį odą, tad panaudojus šio prausiklio nejausite nemalonaus tarsi odą traukiančio jausmo. Veido oda bus švari, o gaivumo jausmas nenuginčijamas. Taip pat siūlome išbandyti ir veido valiklį, papildytą vitaminu C, greipfrutų bei meliono ekstraktais, suteikiančiais odai glotnumo, bei natūraliais aliejais, kurie taip pat maitina, minkština ir drėkina odą.

„Biofitus“ natūralios kosmetikos linija pasirūpins ir Jūsų lūpomis – balzamas ir šveitiklis subalansuoti taip, kad apsaugotų lūpas, minkštintų ir pasirūpintų jų grožiu. Lūpų balzamus grožio specialistai liaupsina ir pataria naudoti tiek šiltuoju metų laiku, tiek ir šaltuoju. Jie skirti ne tik apsaugoti ploną lūpų odą nuo saulės, vėjo ar šalčio, bet drauge ir maitinti, drėkinti lūpų odą. Balzamo sudėtyje esantis kakavos bei avokado sviestas efektyviai drėkina lūpas, įvairūs natūralūs aliejai jas minkština ir saugo. Lūpas, kaip ir visą odą, periodiškai reikia šveisti, norint pašalinti negyvas ląsteles ir padėti odai atsinaujinti. Mūsų kosmetikos linijos lūpų šveitiklis su pipirmėtėmis padės tai atlikti nepriekaištingai, o lūpos jau po pirmojo naudojimo bus rausvesnės, nepaprastai švelnios ir minkštos.

Pagalvojome ir apie dar vieną jautrią veido zoną – paakius. Ekologiškos kosmetikos linijoje turime hialurono rūgštimi bei žaliosios arbatos ekstraktu papildytą paakių kremą. Tai puiki priemonė visiems, besirūpinantiems paakių srities grožiu ir odos sveikata. Išvenkite raukšlelių ir patamsėjusių paakių!

Be minėtų priemonių, šioje produktų linijoje rasite ir kaukių, šveitiklį, sviestą kūnui bei kitų priemonių, kurių nauda rekomenduojame įsitikinti patiems.

Tiesa, mūsų natūrali kosmetika, nors ir orientuota į moteris, puikiai tiks ir savo išvaizda bei odos būkle besirūpinantiems vyrams!