Keto mityba

Maisto papildai, kuriuos rekomenduojame vartoti besilaikant keto mitybos principų. Keto dieta vaistinėse parduodamų produktų veikliosios medžiagos Biofitus natūraliuose produktuose.

Ketogeninė dieta (Keto) – tai mažai angliavandenių, daug riebalų turinti mitybos programa, kuri padeda organizmui pereiti į ketozės būseną, kurioje energija gaunama iš riebalų, o ne iš angliavandenių. Mūsų „Keto mityba“ kategorijoje rasite platų maisto papildų asortimentą, kurie padės jums pasiekti ir palaikyti ketozę, taip pat užtikrins, kad gautumėte visas reikiamas maistines medžiagas.

Kodėl reikalingi maisto papildai Keto dietoje?

Keto dieta gali būti labai efektyvi svorio metimui ir sveikatai gerinti, tačiau svarbu užtikrinti, kad organizmas gautų visas būtinas maistines medžiagas. Kai kurios maistinės medžiagos gali būti sunkiau gaunamos, kai ribojami angliavandeniai. Mūsų maisto papildai padės užtikrinti, kad jūsų organizmas gautų visus reikalingus vitaminus, mineralus ir kitus elementus, būtinus sėkmingai Keto dietai.

Mūsų parduotuvėje rasite tik aukščiausios kokybės maisto papildus, pritaikytus Keto dietai, pagamintus iš natūralių ir patikimų ingredientų. Kiekvienas produktas yra kruopščiai atrinktas, kad atitiktų jūsų mitybos poreikius ir padėtų jums sėkmingai laikytis Keto dietos.

Atraskite geriausius maisto papildus mūsų kategorijoje „Keto mityba“ ir pradėkite savo kelionę į geresnę sveikatą su Keto dieta jau šiandien!