Skaidulos

Skaidulų jėga + šalavijai

add_shopping_cart7 vnt. | 14 vnt.
local_shippingPristatymas per 1 - 2 d. dienas.

Natūralus skaidulų produktas jūsų dienos pradžiai, virškinimo sistemos darbui ir cholesterolio kontrolei.

 • Smiltininių gysločiaus ir Ispaninių šalavijų sudėtis pratutinta natūraliais ingredientais: sėjamojo lino sėklomis, ciberžole, gliukomananu, mėlynių ir spanguolių ekstraktu ir žinoma probiotiku Lactobacillus Acidophilus.
 • Pakuotės užtenka 25 dienų vartojimui.
 • Lengva vartoti: 10 gr. miltelių išmaišyti vandenyje ir išgerti.

Sėjamieji linai padeda palaikyti normalią virškinimo sistemos funkciją, normalią žarnyno funkciją. Ciberžolės padeda palaikyti kepenų veiklą, normalų kepenų lipidų kiekį, normalų cholesterolio lygį kraujyje. Smiltyninių gysločių sėklų luobelės padeda palaikyti normalų cholesterolio kiekį kraujyje.

descriptionProdukto sudėtis ir aprašymas.
Kaina 19,30 €

Pakuotėje 250 g., kurių užtenka 25 dienų vartojimui.

local_shippingNemokamas siuntimas!

access_timePristatymas per 1 - 2 d. dienas.
Tai pat užsisakyti galite paskambinę telefonu 866700003, parašę el. paštu [email protected]

Nemokamas siuntimas

Natūralių skaidulų jėga

Grynasis kiekis: 250 g.

Sudėtis

10 g miltelių yra:

 • 4,5 g smiltyninių gysločių (Plantago scabra) sėklų luobelių miltelių,
 • 2,74 g ispaninių šalavijų (Salvia hispanica; Chia) sėklų miltelių,
 • 2 g sėjamųjų linų (Linum usitatissimum) sėklų miltelių,
 • 0,5 g dažinių ciberžolių (Curcuma longa) šaknų miltelių,
 • 0,105 g gliukomanano (iš leopardinių amorfofalų (Amorphophallus konjac) ekstrakto),
 • 0,1 g paprastųjų mėlynių (Vaccinium myrtillus) uogų ekstrakto 5:1 (kas atitinka 500 mg šviežių paprastųjų mėlynių (Vaccinium myrtillus) uogų),
 • 0,05 g stambiauogių spanguolių (Vaccinium macrocarpon) uogų ekstrakto 50:1 (kas atitinka 2500 mg šviežių stambiauogių spanguolių (Vaccinium macrocarpon) uogų),
 • 0,045 g (750 x 106 KSV*) Lactobacillus Acidophilus.

* -Kolonijas sudarantys vienetai.

Sudedamosios dalys. Smiltyninių gysločių (Plantago scabra) sėklų luobelių milteliai, ispaninių šalavijų (Salvia hispanica; Chia) sėklų milteliai, sėjamųjų linų (Linum usitatissimum) sėklų milteliai, dažinių ciberžolių (Curcuma longa) šaknų milteliai, gliukomananas (iš leopardinių amorfofalų (Amorphophallus konjac) ekstrakto), paprastųjų mėlynių (Vaccinium myrtillus) uogų ekstraktas 5:1, stambiauogių spanguolių (Vaccinium macrocarpon) uogų ekstraktas 50:1, Lactobacillus Acidophilus.

Vartojimas

Suaugusiems žmonėms rekomenduojama vartoti po 10 g miltelių vieną kartą per dieną. Paimkite valdomąjį šaukštą su kaupu (10 g) skaidulų, išmaišykite stiklinėje šilto (ne karšto ir ne šalto) vandens stiklinėje ir kol skaidulos nenusėdo išgerkite. Vartokite 20 minučių iki maisto. Vaikams iki 12 metų amžiaus dienos normą sumažinti per pusę iki 5 g.

Įspėjimai. Nevartoti, jeigu yra pažeista pakuotė. Maisto papildo nerekomenduojama jaunesniems nei 12 metų amžiaus vaikams, nėščioms moterims, žindyvėms, o taip pat jei pasireiškė alergija bet kuriai iš sudedamųjų dalių. Laikyti vėsioje, sausoje, apsaugotoje nuo karščio ir šviesos, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Apie produktą

Pagrindinės sudedamosios dalys yra skaidulos iš skirtingų sėklų. Produkte yra smiltyninių gysločių sėklų luobelių miltelių, Ispaninių šalavijų sėklų miltelių ir sėjamųjų linų sėklų miltelių. Visos šios sėklų rūšys yra natūralios šaltiniai skaidulų, kurios prisideda prie sveikos virškinimo sistemos veiklos ir virškinimo reguliavimo.

Be skaidulų, šis maisto papildas taip pat apima kitus natūralius ingredientus, tokius kaip dažinių ciberžolių šaknų milteliai, gliukomananas iš leopardinių amorfofalų ekstrakto, paprastųjų mėlynių uogų ekstraktas ir stambiauogių spanguolių uogų ekstraktas. Dažinių ciberžolių šaknų milteliai gali turėti antioksidacinį ir uždegimą mažinantį poveikį. Gliukomananas yra natūrali skaidula, gauta iš amorfofalus augalo, ir gali prisidėti prie sotumo jausmo. Paprastųjų mėlynių ir stambiauogių spanguolių uogų ekstraktai yra gaminami iš šviežių uogų ir gali būti geras šaltinis antioksidantų, vitaminų ir mineralų.

Papildomai, šis produktas taip pat praturtintas Lactobacillus Acidophilus, kuris yra probiotikas (geroji bakterija), kuri gali palaikyti sveiką žarnyno mikroflorą ir virškinimo sistemą.

Produkto kilmės šalis: ES.
Produkto gamyba sertifikuota pagal GMP, HACCP, ISO standartus.

PR-0000227

Specifinė nuoroda

Rekomenduojame