Gliukozaminas, chondroitinas ir MSM

13,41€

14,90€

-10%

Gliukozaminas ir chondroitinas yra pagrindinės sąnario kremzlės sudedamosios dalys.

Planuojama gauti sausio 23-24 d.

Smulkiau

Available Option

Pristatysime per 2-3 d.d

Multivitamin dovanų

Pinigų grąžinimas Kokybiški maisto papildai

Gliukozaminas Chondroitinas ir MSM N90. 90 tablečių

Gliukozaminas ir chondroitinas yra pagrindinės sąnario kremzlės sudedamosios dalys.

Gliukozaminas – gyvybiškai svarbi statybinė medžiaga susidėvėjusioms organizmo ląstelėms ir audiniams atnaujinti, ypatingai svarbus sąnario kremzlės, sausgyslių bei raiščių audinių atsinaujinimui, atstatymui po traumų. Gliukozamino sulfatas yra natūralus aminoangliavandenis, randamas visuose organizmo audiniuose ir yra sudėtinė rišiklio, palaikančio audinių ląstelių vientisumą, dalis. Gliukozamino sulfatas taip pat yra biologiškai aktyvi cheminė medžiaga, kuri formuoja sąnarių ir juos supančio audinio sinovijinio skysčio daugelį elastingumą suteikiančių sudedamųjų dalių. Gliukozamino sulfatas reikalingas organizmo raiščių, sausgyslių, sąnarių ir kaulų regeneracijos procesams. 
Chondroitino sulfatas priklauso gliukozaminoglikanams, kurie susijungę su baltymais virsta proteoglikanais, formuojančiais kremzlinį ir jungiamąjį audinį. Pritraukdami vandenį, proteoglikanai palaiko kremzlių elastingumą ir sąnarinių paviršių slidumą, taip mažina trintį ir amortizuoja smūgius tenkančius kaulams judėjimo metu.
Labiausiai chondroitinas žinomas kaip medžiaga, padedanti palaikyti sąnarių lankstumą, ypač naudinga atrozės pažeistiems sąnariams. Chondroitinas padeda palaikyti kremzlę elastingą, nes pritraukia vandenį į jungiamąjį audinį.

Metilsulfonilmetanas MSM  - padeda atstatyti osteoartrito pažeistą sąnario struktūrą, mažina skausmą ir patinimą, stabdo kremzlinio audinio irimą, gerina sąnarių judrumą, raumenų, raiščių ir sausgyslių kraujotaką. Gali būti vartojamas įprastos skausmą bei uždegimą mažinančios terapijos metu,  nedirgina skrandžio, nesukelia nepageidaujamo poveikio.

Sudėtis

  • Gliukozamino sulfatas 500 mg.
  • Chondroitino sulfatas 90 % 100 mg.
  • Metilsulfonilmetanas 100 mg.

Vartojimas

Suaugusiems žmonėms rekomenduojama gerti po 1-2 tabletes per dieną.