Nemokamas
siuntimas
Gliukozaminas chondroitinas sąnariams Padidinti

Gliukozaminas, chondroitinas ir MSM

Kaina 14,90€


Nemokamas pristatymas

Gliukozaminas ir chondroitinas yra pagrindinės sąnario kremzlės sudedamosios dalys.

Smulkiau

Available Option

Likutis sandėlyje 10 vnt. Pristatymas 1 - 2 d. dienos.

Per parą parduota 11 vnt.

Multivitamin dovanų

Pinigų grąžinimas Kokybiški maisto papildai

Gliukozaminas, Chondroitinas ir MSM N90. 90 tablečių.

Gliukozaminas ir chondroitinas yra pagrindinės sąnario kremzlės sudedamosios dalys.

Gliukozaminas – gyvybiškai svarbi statybinė medžiaga susidėvėjusioms organizmo ląstelėms ir audiniams atnaujinti, ypatingai svarbus sąnario kremzlės, sausgyslių bei raiščių audinių atsinaujinimui, atstatymui po traumų. Gliukozamino sulfatas yra natūralus aminoangliavandenis, randamas visuose organizmo audiniuose ir yra sudėtinė rišiklio, palaikančio audinių ląstelių vientisumą, dalis. Gliukozamino sulfatas taip pat yra biologiškai aktyvi cheminė medžiaga, kuri formuoja sąnarių ir juos supančio audinio sinovijinio skysčio daugelį elastingumą suteikiančių sudedamųjų dalių. Gliukozamino sulfatas reikalingas organizmo raiščių, sausgyslių, sąnarių ir kaulų regeneracijos procesams. 
Chondroitino sulfatas priklauso gliukozaminoglikanams, kurie susijungę su baltymais virsta proteoglikanais, formuojančiais kremzlinį ir jungiamąjį audinį. Pritraukdami vandenį, proteoglikanai palaiko kremzlių elastingumą ir sąnarinių paviršių slidumą, taip mažina trintį ir amortizuoja smūgius tenkančius kaulams judėjimo metu.
Labiausiai chondroitinas žinomas kaip medžiaga, padedanti palaikyti sąnarių lankstumą, ypač naudinga atrozės pažeistiems sąnariams. Chondroitinas padeda palaikyti kremzlę elastingą, nes pritraukia vandenį į jungiamąjį audinį.

Metilsulfonilmetanas MSM  - padeda atstatyti osteoartrito pažeistą sąnario struktūrą, mažina skausmą ir patinimą, stabdo kremzlinio audinio irimą, gerina sąnarių judrumą, raumenų, raiščių ir sausgyslių kraujotaką. Gali būti vartojamas įprastos skausmą bei uždegimą mažinančios terapijos metu,  nedirgina skrandžio, nesukelia nepageidaujamo poveikio.

Sudėtis

  • Gliukozamino sulfatas 500 mg.
  • Chondroitino sulfatas 90 % 100 mg.
  • Metilsulfonilmetanas 100 mg.

Vartojimas

Suaugusiems žmonėms rekomenduojama gerti po 1-2 tabletes per dieną.

Gliukozaminas kaina

Gliukozamino kaina ne akcijos metu 14,90€. Pakuotėje yra 90 tablečių, tad vienos tabletės kaina 0,17€. Vienos pakuotės maisto papildo užteks 2-3 mėnesių kursui. 

Straipsniai

Biofitus atsiliepimai

Biofitus atsiliepimai

Mes tikime Biofitus produktų kokybe ir nebijome, kad apie musų produktą mūsų klientai kalbėtų socialinėje erdvėje. Skatiname visus savo klientus palikti atsiliepimus apie mus Facebook tinkle, ten kur atsiliepimai negali būti klastojami arba trinami.
Esame tikri Biofitus produktų sėkme tad atvirai priimame visus įvertinimus ir atsiliepimus.

Biofitus produktai Facebook tinkle buvo įvertinti daugiau nei 200 kartų, o vertinimų vidurkis siekia 4.9 balus iš 5!

Žemiau pateikiame keletą mūsų klientų atsiliepimų, o visus atsiliepimus galite rasti Facebook tinkle. Žinoma, galite palikti ir savo nuomonę apie Biofitus. Iš anksto dėkojame ;).

Skaityti atsiliepimus