• −10%
Tempasais eterinis aliejus Minčių SPA

Minčių SPA tepamasis aliejus

add_shopping_cart7 vnt. | 14 vnt.
local_shippingPrisatatymas per 1 - 2 d. dienas.

Jaučiate įtampą ir patiriate stresą? Atsipalaiduoti padės raminamųjų savybių turintis tepamasis aliejus MINČIŲ SPA. Leiskite sau akimirkai sustoti ir pabėgti nuo kasdienio skubėjimo. Tai puiki aromaterapija, kuri padeda atgauti balansą ir vėl sutelkti dėmesį į tai, kas svarbiausia. Tikra SPA patirtis namuose – tai puikus eukalipto, pačiulių ir bergamočių derinys.

  • Gaivus eukaliptas maloniai atpalaiduoja ir kūną, ir mintis;
  • Sodrus ir saldus pačiulių aromatas patraukia dėmesį ir subalansuoja emocijas;
  • Citrusinis bergamočių dvelksmas pakelia nuotaiką.

Tepamasis aliejus MINČIŲ SPA padės nurimti ir atgauti pusiausvyrą!

Visi CLARITY BLEND tepamieji aliejai yra gaminami naudojant tik 100 proc. natūralius, veganiškus ir gamtai draugiškus ingredientus. Sudėtyje nėra dirbtinių kvapiųjų medžiagų. Kiekvienas tepamasis aliejus kuriamas su meile maišant geriausias sudedamąsias dalis ir gaminamas mažais kiekiais.

Kilmės šalis: Jungtinė karalystė.

descriptionProdukto sudėtis ir aprašymas.
Kaina 9,27 €
10,30 €
Sutaupote 10%

Talpa: 10 ml.

local_offer10% nuolaida galioja iki 2022-05-22.

local_shippingNemokamas siuntimas!
access_timePrisatatymas per 1 - 2 d. dienas.
Kiekis
Tai pat užsisakyti galite paskambinę telefonu 866700003 arba parašę el. paštu info@biofitus.lt
Nemokamas siuntimas

Talpa: 10 ml

Kaip naudoti

Aliejų tepkite ant pulsuojančių kūno taškų: vidinio riešo, už ausų, smilkinių ar kaklo srityje. Aliejai skirti tik išoriniam naudojimui. Jei pastebėjote odos sudirgimus ar kitą alerginę reakciją, nedelsiant nutraukite aliejaus naudojimą. Niekada netepkite aliejaus ant pažeistos odos.

Sudedamosios dalys

MINČIŲ SPA tepamąjį aliejų sudaro keturių harmoningai derančių eterinių aliejų mišinys, kuris mažina stresą ir maloniai ramina:

  • Pačiulių eterinis aliejus sudaro pagrindinę aromato natą, suteikiančią gilų, saldų ir žemišką dvelksmą. 
  • Eukalipto eterinis aliejus – šio mišinio akcentas. Ryškus aromatas padeda išvaikyti susikaupusias mintis, palengvina kvėpavimą ir akimirksniu pakylėja.
  • Bergamočių eterinis aliejus atskleidžia citrusines ir vaisines natas, kurios skatina pozityvumą, gerą savijautą ir visa užliejantį džiaugsmo pojūtį.
  • Citrinžolės eterinis aliejus puikiai stimuliuoja emocijas, padeda sumažinti nuovargį, stresą, apatiją ir motyvacijos stoką. Tai energizuojantis aromatas, suteikiantis subtilią atgaivą.

CLARITY BLEND tepamųjų aliejų pagrindą sudaro tyrų augalinių aliejų derinys:

  • Migdolų aliejus yra lengvas, turi daug vitaminų ir tinka visų tipų odai, nedirgina net jautrios odos. Jis puikiai ramina sausą, sudirgusią odą ir apsaugo ją nuo drėgmės praradimo.
  • Simondsijų aliejus yra gausus mineralų, kurie būtini kolageno apsaugai ir odos maitinimui. Jis lengvai įsisavinamas, tad puikiai perduoda eterinių aliejų savybes.
  • Vitaminas E.
Clarity Blend
PR-0000174

Specifinė nuoroda

Rekomenduojame