Minčių SPA kūno aliejus

Minčių SPA kūno aliejus

Jaučiate įtampą ir patiriate stresą? Atsipalaiduoti padės raminamųjų savybių turintis kūno aliejus MINČIŲ SPA. Leiskite sau akimirkai sustoti ir pabėgti nuo kasdienio skubėjimo. Tai puiki aromaterapija, kuri padeda atgauti balansą ir vėl sutelkti dėmesį į tai, kas svarbiausia. Tikra SPA patirtis namuose – tai puikus eukalipto, pačiulių ir bergamočių derinys.

  • Raminantis ir stimuliuojantis eukaliptas mažina įtampą, atpalaiduoja ir kūną, ir mintis. Gaivus mediena dvelkiantis aromatas sužadina prisiminimus apie pasivaikščiojimą mišku...
  • Saldus ir sodrus pačiulų aromatas patraukia dėmesį ir subalansuoja emocijas. Žemiškas aromatas padeda nusiraminti, o augalinio aliejaus poveikis pasižymi odos senėjimo procesus stabdančiomis ir detoksikuojančiomis savybėmis, švelniai puoselėja odą, sugrąžindamas jai tonusą.
  • Kvapnios saulėtos bergamočių aromato natos pakels nuotaiką ir padės pašalinti nerimą bei nuovargį. Jos primena vėlyvos popietės pasivaikščiojimą ramia Viduržemio jūros pakrante...

Visi CLARITY BLEND kūno aliejai yra gaminami naudojant tik 100 proc. natūralius, veganiškus ir gamtai draugiškus ingredientus. Sudėtyje nėra jokių dirbtinių kvapiųjų medžiagų ir parabenų. Kiekvienas kūno aliejus kuriamas su meile maišant geriausias sudedamąsias dalis ir gaminamas mažais kiekiais.

Pažadame, prireiks tik kelių lašų šio kūno aliejaus, kad pasijustumėte ramiau, atgautumėte vidinę pusiausvyrą ir sutelktumėte mintis.

Kilmės šalis: Jungtinė karalystė.

descriptionProdukto sudėtis ir aprašymas.
Kaina 23,30 €

Tūris: 100 ml.

local_shippingNemokamas siuntimas!

access_timeIšparduota. Laukiame sandėlio papildymo.

Nemokamas siuntimas

„Global Green Beauty Awards 2021“ konkurso bronzos laimėtojas, geriausio 100 proc. natūralaus produkto kategorijoje.

„Natural Health Beauty Awards 2021“ finalininkas geriausio kūno aliejaus kategorijoje.

CLARITY BLENDS kūno aliejuose gausu maistingų medžiagų turinčių simondsijų ir migdolų aliejų, kurie maitina odą ir prisotina ją drėgmės. Kūno aliejus greitai ir lengvai susigeria, tad nepalieka riebumo pojūčio.

Talpa: 100 ml.

Kaip naudoti

Nedidelį kiekį aliejaus pašildykite tarp delnų ir švelniai įmasažuokite į sausą odą po maudynių vonioje ar duše. Aliejų įmasažuokite ilgais judesiais širdies link, kad pagerintumėte kraujotaką. Aliejai skirti tik išoriniam naudojimui. Jei pastebėjote odos sudirgimus ar kitą alerginę reakciją, nedelsiant nutraukite aliejaus naudojimą. Niekada netepkite aliejaus ant pažeistos odos.

Sudedamosios dalys

MINČIŲ SPA kūno aliejų sudaro keturių harmoningai derančių eterinių aliejų mišinys, kuris mažina stresą ir maloniai ramina:

  • Pačiulių eterinis aliejus sudaro pagrindinę aromato natą, suteikiančią gilų, saldų ir žemišką dvelksmą. Pačiulių aromatas pasižymi antidepresiniu poveikiu, ramina nervų sistemą.
  • Eukalipto eterinis aliejus – šio mišinio akcentas. Ryškus aromatas padeda išvaikyti susikaupusias mintis, palengvina kvėpavimą ir akimirksniu pakylėja bei pagerina savijautą.
  • Bergamočių eterinis aliejus atskleidžia citrusines ir vaisines natas, kurios skatina pozityvumą, gerą savijautą ir visa užliejantį džiaugsmo pojūtį.
  • Citrinžolės eterinis aliejus puikiai stimuliuoja protines galias ir emocijas, padeda sumažinti nuovargį, stresą, apatiją ir motyvacijos stoką. Tai energizuojantis aromatas, suteikiantis subtilią atgaivą.

CLARITY BLEND kūno aliejų pagrindą sudaro tyrų augalinių aliejų derinys:

  • Migdolų aliejus yra lengvas, turi daug vitaminų ir tinka visų tipų odai, nedirgina net jautrios odos. Jis puikiai ramina sausą, sudirgusią odą ir apsaugo ją nuo drėgmės praradimo.
  • Simondsijų aliejus yra gausus mineralų, kurie būtini kolageno apsaugai ir odos maitinimui. Jis lengvai įsisavinamas, tad puikiai perduoda eterinių aliejų savybes.
  • Vitaminas E neutralizuoja laisvųjų radikalų poveikį ir padeda odai išvengti žalos, kurią sukelia kasdienė tarša ir UV spinduliai.

Clarity Blend
PR-0000198

Specifinė nuoroda

Rekomenduojame