Širdies čakra tepamasis aliejus

Širdies čakra tepamasis aliejus

Išlaisvinkite savo norą kurti ir svajoti! Užburiantis šio tepamojo aliejaus aromatas atvers pačią svarbiausią – širdies čakrą. Jausmingas kedro, smilkalų ir kadagio mišinys gaivina ir kartu stimuliuoja kūrybines galias, kad galėtumėte atverti savo širdį pasauliui. ŠIRDIES ČAKRA tepamojo aliejaus poveikis – tai jauki savęs atradimo kelionė, persmelkta saldaus ir pikantiško aromato, kuris tarsi geriausias draugas palydi į širdies gelmes.

 • Užvaldantis kedro medienos aromatas mažina įtampą;
 • Žemiškos ir saldžios smilkalų natos mažina nerimą ir gerina nuotaiką;
 • Gaiva dvelkiantis kadagys įkvepia kurti ir svajoti.

Pasimėgaukite aromaterapine augalų galia ir išlaisvinkite savo kūrybines galias. Jūsų vidus yra nuostabus, atskleiskite jo dalelę plačiam pasauliui!

Visi CLARITY BLEND tepamieji aliejai yra gaminami naudojant tik 100 proc. natūralius, veganiškus ir gamtai draugiškus ingredientus. Sudėtyje nėra jokių dirbtinių kvapiųjų medžiagų ir parabenų. Kiekvienas tepamasis aliejus kuriamas su meile maišant geriausias sudedamąsias dalis ir gaminamas mažais kiekiais.

Kilmės šalis: Jungtinė karalystė.

descriptionProdukto sudėtis ir aprašymas.
Kaina 10,30 €

Tūris: 10 ml.

local_shippingNemokamas siuntimas!

access_timeIšparduota. Laukiame sandėlio papildymo.
Kiekis

Nemokamas siuntimas

Talpa: 10 ml

Kaip naudoti

Aliejų tepkite ant pulsuojančių kūno taškų: vidinio riešo, už ausų, smilkinių ar kaklo srityje. Aliejai skirti tik išoriniam naudojimui. Jei pastebėjote odos sudirgimus ar kitą alerginę reakciją, nedelsiant nutraukite aliejaus naudojimą. Niekada netepkite aliejaus ant pažeistos odos.

Sudedamosios dalys

ŠIRDIES ČAKROS tepamąjį aliejų sudaro penkių harmoningai derančių eterinių aliejų mišinys, kuris atveria esybėje glūdinčias galias:

 • Šildantis ir pikantiškas juodųjų pipirų eterinis aliejus sužadina pojūčius ir suteikia aiškumo pojūtį. Tai aromatas, kuris padeda sukoncetruoti mintis ir motyvuoja veikti.
 • Kedrų eterinis aliejus yra pagrindinis mišinio ingredientas. Jis apgaubia jaukumu ir maloniai ramina, pasižymi išraiškingu saldumu, kurį praturtina balzaminiai medienos natų akcentai.
 • Smilkalų eterinis aliejus – tai dvasingumo ir meditacijos užuomina. Šiltas ir švelniai pikantiškas aromatas nuramina emocijų bangas ir magiškai išsklaido per dieną susikaupusį stresą.
 • Kadagio uogų eterinis aliejus stimuliuoja ir teigiamai veikia nervinę sistemą bei išsklaido nerimą.
 • Greipfrutų eterinis aliejus suteikia gaivos ir lengvumo pojūtį, gerina nuotaiką ir žaismingai paįvairina aromatų derinį citrusinėmis natomis.

CLARITY BLEND tepamųjų aliejų pagrindą sudaro tyrų augalinių aliejų derinys:

 • Migdolų aliejus yra lengvas, turi daug vitaminų ir tinka visų tipų odai, nedirgina net jautrios odos. Jis puikiai ramina sausą, sudirgusią odą ir apsaugo ją nuo drėgmės praradimo.
 • Simondsijų aliejus yra gausus mineralų, kurie būtini kolageno apsaugai ir odos maitinimui. Jis lengvai įsisavinamas, tad puikiai perduoda eterinių aliejų savybes.
 • Vitaminas E neutralizuoja laisvųjų radikalų poveikį ir padeda odai išvengti žalos, kurią sukelia kasdienė tarša ir UV spinduliai.

Clarity Blend
PR-0000177

Specifinė nuoroda

Rekomenduojame