Citrusinis gardėsis tepamasis aliejus

Citrusinis gardėsis tepamasis aliejus

Puikus gardėsis, kuriuo visi citrusų gerbėjai gali mėgautis be jokio kaltės jausmo! Tepamasis aliejus CITRUSINIS GARDĖSIS yra kupinas citrusinių natų: saldžiųjų apelsinų, greipfrutų ir bergamočių. Tai gaivinantis aromatas, kuris gerina nuotaiką, švelniai stimuliuoja ir padeda atgauti pusiausvyrą. Tai tarsi saulės galia mažame buteliuke!

  • Saldieji apelsinai išvaiko snaudulį ir atgaiva svaiginančiomis citrusinėmis natomis pagerindami nuotaiką;
  • Išraiškingas greipfrutas gaivina, tonizuoja ir padeda subalansuoti emocijas;
  • Citrusinis bergamočių dvelksmas pakelia nuotaiką ir pašalina nuovargį.

Pasinerkite į citrusinių aromatų jūrą ir pasiruoškite naujiems gyvenimo nuotykiams su energijos pliūpsniu ir puikia nuotaika!

Visi CLARITY BLEND tepamieji aliejai yra gaminami naudojant tik 100 proc. natūralius, veganiškus ir gamtai draugiškus ingredientus. Sudėtyje nėra jokių dirbtinių kvapiųjų medžiagų ir parabenų. Kiekvienas tepamasis aliejus kuriamas su meile maišant geriausias sudedamąsias dalis ir gaminamas mažais kiekiais.

Kilmės šalis: Jungtinė karalystė.

descriptionProdukto sudėtis ir aprašymas.
Kaina 10,30 €

Tūris: 10 ml.

local_shippingNemokamas siuntimas!

access_timeIšparduota. Laukiame sandėlio papildymo.
Kiekis

Nemokamas siuntimas

Talpa: 10 ml.

Kaip naudoti

Aliejų tepkite ant pulsuojančių kūno taškų: vidinio riešo, už ausų, smilkinių ar kaklo srityje. Aliejai skirti tik išoriniam naudojimui. Jei pastebėjote odos sudirgimus ar kitą alerginę reakciją, nedelsiant nutraukite aliejaus naudojimą. Niekada netepkite aliejaus ant pažeistos odos.

Sudedamosios dalys

CITRUSINIS GARDĖSIS tepamąjį aliejų sudaro trijų harmoningai derančių eterinių aliejų mišinys:

  • Saldžiųjų apelsinų eterinis aliejus suteikia žaismingų natų aromatui, kurios gerina nuotaiką ir pabudina iš snaudulio.
  • Vaisinis greipfrutų eterinis aliejus padeda atkurti pusiausvyrą ir suteikia energijos.
  • Bergamočių eterinis aliejus atskleidžia citrusines ir vaisines natas, kurios skatina pozityvumą, gerą savijautą ir visa užliejantį džiaugsmo pojūtį.

CLARITY BLEND tepamųjų aliejų pagrindą sudaro tyrų augalinių aliejų derinys:

  • Migdolų aliejus yra lengvas, turi daug vitaminų ir tinka visų tipų odai, nedirgina net jautrios odos. Jis puikiai ramina sausą, sudirgusią odą ir apsaugo ją nuo drėgmės praradimo.
  • Simondsijų aliejus yra gausus mineralų, kurie būtini kolageno apsaugai ir odos maitinimui. Jis lengvai įsisavinamas, tad puikiai perduoda eterinių aliejų savybes.
  • Vitaminas E neutralizuoja laisvųjų radikalų poveikį ir padeda odai išvengti žalos, kurią sukelia kasdienė tarša ir UV spinduliai.

Clarity Blend
PR-0000183

Specifinė nuoroda

Rekomenduojame