Saldžių sapnų eterinis aliejus

Saldžių sapnų eterinis aliejus

add_shopping_cart6 vnt. | 15 vnt.
local_shippingPristatymas per 1 - 2 d. dienas.

Šis aliejų mišinys padės išvalyti mintis, sumažins stresą ir įtampos pojūtį ruošiantis miegoti.

  • Gydomosios levandų savybės sumažina stresą ir įtampą. Eterinis aliejus padeda atgauti tiek fizinį, tiek emocinį balansą. Levandos – galingas augalas, kuris gali padėti įveikti depresinę nuotaiką ir prastą savijautą.
  • Šiltas ir šildantis smilkalų eterinio aliejaus aromatas mažina nerimo jausmą. Įsivaizduokite, kad vaikštinėjate ramiu pušynu, o ore tvyro lengvos seno laužo aromato užuominos, basomis pėdomis jaučiate spyglius ir mėgaujatės taika bei ramybe...
  • Pelargonijos dvelkia žalėsiais, gėlėmis ir primena rožių žiedlapius. Tai puiki atgaiva protui, kūnui ir sielai. Šis aromatas pakelia nuotaiką ir nuramina bei nuteikia ramiam nakties miegui.

Kilmės šalis: Jungtinė karalystė.

descriptionProdukto sudėtis ir aprašymas.
Kaina 15,90 €

Tūris: 10 ml.

local_shippingNemokamas siuntimas!
access_timePristatymas per 1 - 2 d. dienas.
Kiekis
Tai pat užsisakyti galite paskambinę telefonu 866700003 arba parašę el. paštu info@biofitus.lt
Nemokamas siuntimas

Talpa: 10 ml

Kaip naudoti

Aliejų lašinkite į eterinio aliejaus difuzorių arba žvakidę aliejui kaitinti. Naudokite iki 5 lašų aliejaus. CLARITY BLEND eterinių aliejų mišiniams naudojami aliejai nėra skiedžiami, nenaudojami jokie papildomi nešikliai ar baziniai aliejai, todėl jų negalima naudoti tiesiai ant odos. Tai daugiafunkcis ir universalus produktas, kurį galima naudoti įvairiais būdais. Atsargiai: venkite tiesioginio sąlyčio su oda. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

SALDŽIŲ SAPNŲ difuzoriaus aliejų sudaro keturių harmoningai derančių eterinių aliejų mišinys, kuris skatina atsipalaidavimą ir suteikia ramybės pojūtį:

  • Levandų eterinis aliejus – tikras karalius augalinių aliejų karalystėje, užburiantis magiškomis raminamosiomis savybėmis pasižyminčiu aromatu. Levandos nuo seno žinomos dėl savo raminamųjų savybių, kurios gerina miego kokybę. Be to, šis eterinis aliejus puoselėja odą ir paskatina ląstelių regeneracijos procesus.
  • Smilkalų eterinis aliejus – tai dvasingumo ir meditacijos užuomina. Šiltas ir švelniai pikantiškas aromatas nuramina emocijų bangas ir magiškai išsklaido per dieną susikaupusį stresą.
  • Kvapiųjų šalavijų eterinis aliejus suteikia salsvą riešutų kvapo užuominą. Jis veikia kaip geros nuotaikos užtaisas ir atpalaiduoja kūną.
  • Snapučių eterinis aliejus suteikia mišiniui švelnių gėlinių pudros natų, rožių saldumo ir švelnių mėtų akcentą. Šis aromatas pasižymi švelniu poveikiu, atkuria minčių pusiausvyrą, gerina nuotaiką, tačiau nestimuliuoja.
Clarity Blend
PR-0000186

Specifinė nuoroda

Rekomenduojame