Pinigų grąžinimas

Pinigų grąžinimas
Jeigu įsigijote iš mūsų maisto papildus ir gavę prekę persigalvojote - mes pažadame priimti atgal kokybiškas, nepažeistas prekės ir už jas grąžinti sumokėtus pinigus. Jūsų prašome saugiai supakuoti norimas grąžinti prekes, ir jas išsiųsti registruotu paštu šiuo adresu: UAB Biofitus Bagušių g. 89A-2, Vilnius, LT-11311. Apie grąžinimą informuokite el. laišku [email protected].
Dėmesio! Kosmetikos prekių grąžinti negalima. Grąžinti galima TIK maisto papildus.
DĖMESIO! Jeigu pirkdami prekės, pasinaudojote nemokamu pristatymu – siuntimo mokestis (2,90 €) mokestis bus išskaičiuotas iš grąžinamos sumos.

Aukščiausias kokybės ir kainos santykis

Kokybė svarbiausia
Mūsų darbo misija – Jums pasiūlyti geriausios kokybės maisto papildus. Mes, kaip ir Jūs, suprantame, kad mūsų sveikata yra brangiausias turtas, todėl norime, kad mūsų siūloma produkcija būtų aukščiausios kokybės. Visada atkreipkite dėmesį į mūsų siūlomų papildų sveikųjų medžiagų koncentraciją vienoje tabletėje – dažnu atveju jie turi kelis kartus daugiau naudingųjų medžiagų vienoje dozėje lyginant su kitų gamintojų prekėmis.
Atsižvelgdami į rinkos situaciją, visada stengiamės pasiūlyti žemiausias kainas rinkoje ir taip pasiekti geriausią kokybės ir kainos santykį.