Multivitamin + Active Ingredients

13,99€

Multivitaminai organizmo stiprinimui, stipriai imuninei sistemai palaikyti.

PAKUOTĖJE NET 150 TABLEČIŲ!!!

Smulkiau

Available Option

Pristatymas 1 - 2 d. dienos.

Multivitamin dovanų

Pinigų grąžinimas Kokybiški maisto papildai

Multivitamin Active Ingredients - tai vitaminų kompleksas, patogiose kapsulėse, skirtas gerai organizmo imuninės, nervinės sistemos veiklai palaikyti, pagerinti odos, plaukų, nagų būklę.

Pagrindinės sudedamosios dalys:

Vitaminas C (82,50 mg) dar žinomas kaip askorbo rūgštis - svarbus medžiagų apykaitai ir naudingas sergant daugeliu ligų – astma, vėžiu, katarakta, ateroskleroze, egzema, hepatitu, odos opomis. Vitaminas C stiprina kraujagysles, skatina žaizdų gijimą, padeda pasisavinti geležį. Organizme jis veikia kaip antioksidantas, apsaugo ląsteles nuo laivųjų radikalų žalos. Laisvieji radikalai susidaro tuomet, kai mūsų kūnai konvertuoja valgomą maistą į energiją. Žmonės yra veikiami laisvųjų radikalų nuo cigarečių, oro taršos, dūmų, ultravioletinių spindulių. Vitaminas C yra svarbus kolageno gamybai, baltymo, kuris padeda žaizdoms gyti.

Niacinas Vitaminas B3 ( 16 mg) - svarbus normaliai medžiagų apykaitai, nervų sistemos veiklai, normaliai psichinei būklei, gleivinių, odos būklei palaikyti. Niacinas taip pat padeda mažinti ir nuovargį.

Vitaminas E (12 mg)  - stiprina imuninę sistemą, apsaugo nuo širdies ir kraujagyslių ligų, atitolina senėjimą, mažina nuovargį, padeda smegenų ląstelėms apsirūpinti deguonimi, drėkiną odą.

Vitaminas B2 Riboflavinas (1,40 mg) - padeda mažinti nuovargį, normalizuoja medžiagų apykaitai, nervų sistemos veiklą. Riboflavinas taip pat yra svarbus odos būklei, raudoniesiems kraujo kūnelams, tinkamai geležies apykaitai organizme.

Vitaminas B1 Tiaminas (1,1 mg)  - padeda palaikyti normalią širdies veiklą.

Vitaminas A Retinolis (800 μg) yra būtinas odos ir gleivinių ląstelių susidarymui ir atsinaujinimui, regėjimui – padeda skirti šviesą, tamsą ir spalvas, yra svarbus normaliam kaulų, dantų augimui.

Vitaminas D Kalciferolis (5 μg) padeda organizmui pasisavinti kalcį, fosforą ir magnį, reguliuoja kalcio ir fosforo įsiurbimą žarnyne, padeda šioms medžiagoms išsilaikyti kauluose ir dantyse, padeda išvengti rachito, artrito ir osteoporozės, dalyvauja augimo ir brendimo procesuose, greičiau iš organizmo pašalina toksiškai veikiantį šviną, būtinas sveikai nervų sistemai ir imunitetui.

PAKUOTĖJE NET 150 TABLEČIŲ!!!

 

Vartojimas. Suaugusiems žmonėms rekomenduojama vartoti  po 1 tabletę 2 kartus per dieną.