Kas gamina „Biofitus“ maisto papildus?

„Biofitus“ maisto papildai yra gaminami įvairose šalyse įsikūrusiose gamyklose: Vokietijoje, Danijoje, Belgijoje, Jungtinėje Karalystėje, Latvijoje, Švedijoje. Visos „Biofitus“ maisto papildus gaminančios gamyklos yra sertifikuotos aukščiausius kokybės standartus patvirtinančiais sertifikatais, tokiais kaip GPM.

Kuo išsiskiria „Biofitus“ maisto papildai iš įprastai vaistinėse randamų maisto papildų?

„Biofitus“ maisto papildai pasižymi puikia sudėtimi, yra koncentruoti ir turi daug vertingų medžiagų. Jie gaminami naudojant išmanias formules. Šių papildų įsigyti galima didesnėse pakuotėse, todėl juos vartoti patogiau, patrauklesnė produkto kaina. 

Kokios formulės naudojamos „Biofitus“ maisto papildų gamybai?

„Biofitus“ maisto papildai iš kitų kategorijos produktų išsiskiria ne tik gera sudėtimi ir didelėmis pakuotėmis, kurių užtenka kelių mėnesių vartojimui, bet ir išmaniomis formulėmis. „Biofitus“ išmanios formulės produktai pasižymi subalansuota sudėtimi, kurioje viena veiklioji medžiaga pratutina kitą, taip pagerindama jos įsisavinimą.

Ar esant D vitamino (ar kitos medžiagos) trūkumui galima vartoti „Biofitus“ maisto papildus?

Dėl to, kokių medžiagų trūksta jūsų organizme ir kokiais maisto papildais reikėtų papildyti mitybą, pasitarkite su savo gydytoju. Tokiu atveju galite vartoti „Biofitus“ maisto papildus. Pavyzdžiui, jei jums nustatytas vitamino D trūkumas, galime pasiūlyti 4000 TV ir net 5000 TV „Biofitus“ vitamino D maisto papildus.

Siuntimas ir apmokėjimas ir gražinimas

Kiek kainuoja produktų pristatymas

Į LpExpress paštomatus  (jų sąrašą galite rasti čia: https://www.lpexpress.lt/Savitarnos-terminalai/Vietu-sarasas.html) visada pristatome nemokamai. Jeigu norite prekes gauti nurodytų adresu o krepšelio suma nesiekia 30€, kurjerio paslaugos kainuos 2,90€, jeigu krepšelio suma yra virš 30 € - siuntimas nurodytu adresu nieko nekainuos.

Kaip greitai gausiu užsakymą?

Jeigu produkto puslapyje nenurodyta kitaip – Jus prekės pasieks per 1-2 d. dienas nuo apmokėjimo gavimo. 2020 m. 98,3 % pirkinių buvo pristatyti per 1 d. dieną. 1,7 % pirkinių pristatymas vėlavo dėl dviejų priežasčių: prekės buvo išparduotos (apie tai buvo pateikta informacija produkto puslapyje) arba dėl siuntų skirtymo klaidos siunta buvo pristatyta per 2-3 darbo dienas.  Kad gauti siuntą laiku, labai svarbu nurodyti tikslų pristatymo adresą, pašto kodą bei teisingą telefono numerį.

Kiek kainuoja produktų pristatymas į užsienį (iš Lietuvos)?

Fiksuoto mokesčio nėra, mokestis bus automatiškai paskaičiuotas kai susidėsite į krepšelį prekes ir pasirinksite į kokią šalį norite gauti prekes.  Minimali siuntimo kaina yra 4,50€.

Ar galiu už prekes susimokėti atsiėmimo metu?

Taip, tikrai galite. Jeigu prekes pristato kurjeris – galėsite susimokėti grynais pinigais arba banko kortele. Jeigu prekes atsiimsite LpExpress paštomate – galėsite susimokėti banko kortele. Paštomate yra sumontuotas banko kortelių  skaitytuvas, toks pat kaip įprastose parduotuvėse.
SVARBU! Ši paslauga yra mokama. Kurjerių tarnyba ima 0,70 ct. mokestį už pinigų surinkimą. Jums darant užsakymą, šis įkainis bus automatiškai įskaičiuotas į užsakymo kainą.

Ar galiu gražinti kokybišką prekę?

Maisto papildus galite gražinti jeigu pakuotė yra nepažeista. Kosmetikos gražinti negalima pagal Lietuvoje galiojančius įstatymus, priežastis labai paprasta – mes negalime žinoti ar klientas nepasinaudojo produktu.

Negavau prekės arba gavau ne tai ką užsisakiau. Ką daryti?

Visais atvejais kreipkitės el. paštu [email protected] arba telefonu 8 667 00003.

Leidimai, licencijos, sertifikatai

Ar saugu naudoti „Biofitus“ maisto papildus?

„Biofitus“ maisto papildų saugumą patvirtina sertifikatai, išduoti VMVT. Juose patvirtinama, kad šio prekių ženklo maisto papildai yra notifikuoti ir įtraukti į Lietuvoje leistinų prekiauti maisto papildų sąrašus. Šie papildai yra gaminami GMP sertifikuotose gamyklose užsienyje, kurios atitinka aukščiausius kokybės standartų reikalavimus. Naudojami ingredientai yra tikrinami Olandijos bei Prancūzijos laboratorijose ir naudojami tik juos patvirtinus.

Kokie sertifikatai yra suteikti „Biofitus“ maisto papildams?

UAB „Biofitus“, maisto produkto tvarkytojas, turi VMVT išduotą maisto tvarkymo subjekto pažymėjimą. Visi „Biofitus“ maisto papildai yra registruoti VMVT (notifikuoti) ir įtraukti į Lietuvoje leistinų prekiauti maisto papildų sąrašus. „Biofitus“ produktai yra gaminami tik GMP sertifikuotose maisto papildų gamyklose užsienyje. Visi naudojami ingredientai yra tikrinami laboratorijose Olandijoje arba Prancūzijoje ir naudojami tik po jų patvirtinimo.

Ar turite leidimus vykdyti prekyba kosmetika?

Tokio kaip leidimo vykdyti prekyba kosmetika nėra, svarbu, kad produktai produktai būtų notifikuoti Europos sąjungos registre.  Visi Biofitus kosmetikos produktai yra notifikuoti Europos sąjungos registre. Šis registras patvirtina, kad produkte naudojamos medžiagos yra leistinos naudoti Europos sąjungoje.

Ar jūsų produktai tinka vegetarams ir veganams?

Norime, kad kuo daugiau produktų būtų tinkamų vegetarams ir veganams, tačiau dėl geresnio medžiagų pasisavinimo tenka priimti sprendimą ir naudoti gyvulinės kilmės medžiagas. Jeigu produktas yra tinkamas vartoti veganams – apie tai būna pranešta produkto puslapyje.

Ar Biofitus kosmetika yra atsakinga ir nebuvo testuota su gyvūnais?

Biofitus kosmetika yra atsakinga ir nebuvo testuota su gyvūnais.

Biofitus produktuose naudojamos medžiagos

Kokios medžiagos naudojamos gaminant Biofitus produktus?

Visos Biofitus maisto papilduose naudojamos pagrindinės medžiagos yra natūralios kilmės: gali būti augalinės arba gyvulinės kilmės, taip pat mineralai.
Biofitus kosmetikoje, yra naudojama tik natūraliai gamtoje randamos medžiagos, nėra naudojami sintetiniai pakaitalai ar naftos produktai.

Ar Biofitus produktuose naudojamos medžiagos yra saugios žmogaus organizmui?

Taip. Visos mūsų naudojamos medžiagos yra saugios žmogui ir aplinkai (neskaitant plastikinės pakuotės).

Ar nuo Biofitus produktai gali alergizuoti, sukelti alergiją?

Tiek maisto papildai, tiek kosmetika, vartojant/ naudojant pagal mūsų pateiktas rekomendacijas normaliam organizmui neturi kelti jokio pašalinio poveikio. Produktai gali alergizuoti jeigu vartotojas natūraliai yra alergiškas sudėtyje esančioms medžiagoms (pvz. B vitaminas) arba vartojate vaistus, kurių vartojimas yra nesuderintas su maisto papildais arba vitaminais. Pradėjus vartoti papildus ir pastebėjus pašalinius poveikius, būtina pasitarti su šeimos gydytoju. Informuokite jį apie vienu metu vartojamus papildus/vaistus.

Nuo kokio amžiaus galima naudoti Biofitus produktus?

Dėl stiprios sudėties, Bifoitus maisto papildai yra skirti tik suaugusiems. Biofitus kosmetika galima vartoti visiems, bet rekomenduojame suaugusiems.  Kosmetikos formulės sudarytos orientuojantis į suaugusį klientą.

Atsiliepimai apie Biofitus produktus

Kokios formulės naudojamos „Biofitus“ maisto papildų gamybai?

„Biofitus“ maisto papildai iš kitų kategorijos produktų išsiskiria ne tik gera sudėtimi ir didelėmis pakuotėmis, kurių užtenka kelių mėnesių vartojimui, bet ir išmaniomis formulėmis. „Biofitus“ išmanios formulės produktai pasižymi subalansuota sudėtimi, kurioje viena veiklioji medžiaga pratutina kitą, taip pagerindama jos įsisavinimą.

Ką apie „Biofitus“ maisto papildus kalba produktus išbandę klientai?

„Biofitus“ stengiasi gaminti aukštos kokybės produktus, todėl mums visada svarbu, ką apie mūsų produktus sako klientai. Siekdami, kad atsiliepimai būtų sąžiningi ir neklastojami, visada prašome juos palikti ne mūsų administruojamose portaluose:  

https://rekvizitai.vz.lt/imone/biofitus/ 

https://www.google.com/search?q=biofitus&oq=biofitus&aqs=chrome.0.35i39j46i175i199i512j69i60l6.1147j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8#lrd=0x46dd947ae5282b99:0x51d942e8db7521c8,1

https://www.facebook.com/biofitus.eu/reviews

Niekada neignoruojame klientų paliktos žinutės, atsižvelgiame į visus atsiliepimus priimdami sprendimus, kokius produktus siūlysime ateityje.

Ar „Biofitus“ maisto papildai yra populiarūs?

Tikrai taip! „Biofitus“ produktus Lietuvoje vartoja daugiau nei 50 tūkstančių klientų. Lietuvoje „Biofitus“ maisto papildų prekyba pradėta prieš 10 metų ir klientų ratas kiekvienais veiklos metais tik auga. Labai džiaugiamės ir didžiuojamės tuo, kad „Biofitus“ produktai yra itin populiarūs Lietuvoje.

Kas lemia „Biofitus“ maisto papildų populiarumą?

Tikime, kad „Biofitus“ populiarumas priklauso nuo to, kaip gerai mes sugebame įsiklausyti į klientų atsiliepimus ir juos įgyvendinti. Tikime, kad galime kurti produktus Lietuvos žmonėms, kurie suteiks naudą organizmui.

Kodėl verta rinktis „Biofitus“ produktus?

Mes žinome, kad kiekvieno kliento rekomendacija ir teigiama patirtis didina mūsų klientų ratą, todėl stengiamės, visada pasiūlyti geriausią pasirinkimą. „Biofitus“ papildai pasižymi puikia sudėtimi, yra parduodami patogiose didesnėse pakuotėse, jų gamybai naudojamos išmanios formulės. Ir visais šiais privalumais galite pasinaudoti už gerą kainą. Puikus pasirinkimas!