Siuntimas ir apmokėjimas ir gražinimas

Kiek kainuoja produktų pristatymas

Į LpExpress paštomatus  (jų sąrašą galite rasti čia: https://www.lpexpress.lt/Savitarnos-terminalai/Vietu-sarasas.html) visada pristatome nemokamai. Jeigu norite prekes gauti nurodytų adresu o krepšelio suma nesiekia 30€, kurjerio paslaugos kainuos 2,90€, jeigu krepšelio suma yra virš 30 € - siuntimas nurodytu adresu nieko nekainuos.

Kaip greitai gausiu užsakymą?

Jeigu produkto puslapyje nenurodyta kitaip – Jus prekės pasieks per 1-2 d. dienas nuo apmokėjimo gavimo. 2020 m. 98,3 % pirkinių buvo pristatyti per 1 d. dieną. 1,7 % pirkinių pristatymas vėlavo dėl dviejų priežasčių: prekės buvo išparduotos (apie tai buvo pateikta informacija produkto puslapyje) arba dėl siuntų skirtymo klaidos siunta buvo pristatyta per 2-3 darbo dienas.  Kad gauti siuntą laiku, labai svarbu nurodyti tikslų pristatymo adresą, pašto kodą bei teisingą telefono numerį.

Kiek kainuoja produktų pristatymas į užsienį (iš Lietuvos)?

Fiksuoto mokesčio nėra, mokestis bus automatiškai paskaičiuotas kai susidėsite į krepšelį prekes ir pasirinksite į kokią šalį norite gauti prekes.  Minimali siuntimo kaina yra 4,50€.

Ar galiu už prekes susimokėti atsiėmimo metu?

Taip, tikrai galite. Jeigu prekes pristato kurjeris – galėsite susimokėti grynais pinigais arba banko kortele. Jeigu prekes atsiimsite LpExpress paštomate – galėsite susimokėti banko kortele. Paštomate yra sumontuotas banko kortelių  skaitytuvas, toks pat kaip įprastose parduotuvėse.
SVARBU! Ši paslauga yra mokama. Kurjerių tarnyba ima 0,70 ct. mokestį už pinigų surinkimą. Jums darant užsakymą, šis įkainis bus automatiškai įskaičiuotas į užsakymo kainą.

Ar galiu gražinti kokybišką prekę?

Maisto papildus galite gražinti jeigu pakuotė yra nepažeista. Kosmetikos gražinti negalima pagal Lietuvoje galiojančius įstatymus, priežastis labai paprasta – mes negalime žinoti ar klientas nepasinaudojo produktu.

Negavau prekės arba gavau ne tai ką užsisakiau. Ką daryti?

Visais atvejais kreipkitės el. paštu pagalba@biofitus.lt arba telefonu 8 667 00003.

Leidimai, licencijos, sertifikatai

Ar turite leidimus vykdyti prekybą maisto papildais?

Taip, visus leidimus reikalaujamus Europos sąjungoje turime:

  • VMVT išduotas maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimas;
  • VMVT maisto papildų registre yra registruoti visi Biofitus maisto papildai (notifikuoti).

Gamyklos kuriose yra gaminami Biofitus maisto papildai turi reikiamus leidimus taip pat yra gavusios papildomus sertifikatus, tokius kaip:

SertifikatasSertifikatasSertifikatas

Ar turite leidimus vykdyti prekyba kosmetika?

Tokio kaip leidimo vykdyti prekyba kosmetika nėra, svarbu, kad produktai produktai būtų notifikuoti Europos sąjungos registre.  Visi Biofitus kosmetikos produktai yra notifikuoti Europos sąjungos registre. Šis registras patvirtina, kad produkte naudojamos medžiagos yra leistinos naudoti Europos sąjungoje.

Ar jūsų produktai tinka vegetarams ir veganams?

Norime, kad kuo daugiau produktų būtų tinkamų vegetarams ir veganams, tačiau dėl geresnio medžiagų pasisavinimo tenka priimti sprendimą ir naudoti gyvulinės kilmės medžiagas. Jeigu produktas yra tinkamas vartoti veganams – apie tai būna pranešta produkto puslapyje.

Ar Biofitus kosmetika yra atsakinga ir nebuvo testuota su gyvūnais?

Biofitus kosmetika yra atsakinga ir nebuvo testuota su gyvūnais.

Biofitus produktuose naudojamos medžiagos

Kokios medžiagos naudojamos gaminant Biofitus produktus?

Visos Biofitus maisto papilduose naudojamos pagrindinės medžiagos yra natūralios kilmės: gali būti augalinės arba gyvulinės kilmės, taip pat mineralai.
Biofitus kosmetikoje, yra naudojama tik natūraliai gamtoje randamos medžiagos, nėra naudojami sintetiniai pakaitalai ar naftos produktai.

Ar Biofitus produktuose naudojamos medžiagos yra saugios žmogaus organizmui?

Taip. Visos mūsų naudojamos medžiagos yra saugios žmogui ir aplinkai (neskaitant plastikinės pakuotės).

Ar nuo Biofitus produktai gali alergizuoti, sukelti alergiją?

Tiek maisto papildai, tiek kosmetika, vartojant/ naudojant pagal mūsų pateiktas rekomendacijas normaliam organizmui neturi kelti jokio pašalinio poveikio. Produktai gali alergizuoti jeigu vartotojas natūraliai yra alergiškas sudėtyje esančioms medžiagoms (pvz. B vitaminas) arba vartojate vaistus, kurių vartojimas yra nesuderintas su maisto papildais arba vitaminais. Pradėjus vartoti papildus ir pastebėjus pašalinius poveikius, būtina pasitarti su šeimos gydytoju. Informuokite jį apie vienu metu vartojamus papildus/vaistus.

Nuo kokio amžiaus galima naudoti Biofitus produktus?

Dėl stiprios sudėties, Bifoitus maisto papildai yra skirti tik suaugusiems (išskyrus Multivitaminus vaikams). Biofitus kosmetika galima vartoti visiems, bet rekomenduojame suaugusiems.  Kosmetikos formulės sudarytos orientuojantis į suaugusį klientą.