Biofitus istorija prasidėjo 2011 metais, kai įkūrėjas suprato, kad Lietuvos vaistinėse neranda stiprios koncentracijos maisto papildų didelėse pakuotėse. Taip pat susidūrė su problema surasti išskirtinius produktus tokius kaip Ciberžolė, 5HTP miegui, Q10 širdžiai ir pan.

2012 metais idėja buvo realizuota: buvo surasti partneriai, kurie atitiko įkūrėjo keliamus reikalavimus ir sutiko gaminti produktus pagal jo užsakymą. Taip 2012 metais į Lietuvą atkeliavo pirma Biofitus maisto papildų siunta.

Taigi Biofitus vardas priklauso Lietuviams, o šiandien Biofitus papildus pagal mūsų užsakymus gamina Anglijoje, Vokietijoje ir Latvijoje esančios gamyklos. Gamykloms yra keliami aukščiausiu kokybės reklamavimai, todėl jos yra sertifikuotos GMP ir ISO sertifikatais.

2017 metais buvo nuspręsta Biofitus vardą plėsti ir sukurti naują Biofitus natūralios kosmetikos liniją, kurią jau šiandien galite įsigyti mūsų svetainėje.

Biofitus maisto papildai

Šiandien galime pasiūlyti daugiau nei 60 skirtingus Biofitus maisto papildus, kurie yra sertifikuoti Europos sąjungoje, notifikuoti Lietuvoje ir įtraukti į VMVT Lietuvoje leistinų parduoti maisto papildų sąrašą.

Biofitus natūrali kosmetika

Biofitus siūlo daugiau kaip 12 natūralios kosmetikos produktų. Kurdami kosmetikos produktų liniją galvojome kaip jie derės prie lietuvių pamėgtų Biofitus maisto papildų, tad mūsų kosmetikos ingredientų formulės yra paremtos žiniomis gautomis iš maisto papildų  - kokios medžiagos susilaukia daugiausiai lietuvių teigiamų atsiliepimų.

Logistika

Mes suprantame, kad Jūs norite savo užsakymą gauti kuo greičiau. Dauguma Lietuvoje veikiančių e-parduotuvių perparduota produktus, tad jų nesandėliuoja, o kelionę iki galutinio pirkėjo (Jūsų) ilgina išsibarstę produktai po skirtingus sandėlius. Vienas iš mūsų tikslų – prekes pristatyti kaip įmanoma greičiau, per 1-2 darbo dienas. Tai galime  pasiekti  sandėliuodami visus Biofitus produktus viename sandėlyje, iš kurio visi produktai iškeliauja lietuviams. Galutiniu pristatymu rūpinasi LpExpress kurjerių tarnyba.