Sąnariams

Kaina 26,70 €
Hialurono rūgšties 50 mg maisto papildas tai grožio šaltinis jūsų kūnui. Net 90  kapsulių, kurių užteks 3 mėn. vartojimo kursui. Kiekvienoje...
Kaina 0,00 €
El. paštu info@biofitus.lt parašykite kokiai sumai norite pirkti dovanų kuponą, mes atsiųsime mokėjimui reikalingus duomenis ir dovanų kuponą.
Kaina 16,30 €
Pakuotėje 120 tablečių, kuriose 100 μg K2 vitamino ir 125 μg D3 vitamino (5000 TV). Ypač stiprios sudėties D3 vitaminas, vienoje tabletėje net...

Papildai sąnariams

Dar prieš kurį laiką sąnarių problemos buvo siejamos su amžiumi – neva kuo vyresnis, tuo didesnė tikimybė turėti sąnarių problemų, o štai senatvėje tai kone neišvengiamas dalykas. Šiandien tendencijos kiek kitokios – sąnariai kelia problemų ir pakankamai jauniems asmenims, todėl amžius jau nėra rodiklis sąnarių problemoms atsirasti. Sąnarių skausmas ir kitos problemos dažnai užklumpa profesionalius sportininkus, nepriklausomai nuo jų amžiaus, taip pat jos nesvetimos ir masažuotojams, fiziškai aktyvų gyvenimą gyvenantiems asmenims.

Judėjimas – jis taip pat labai svarbus sąnariams ir kaulams. Fizinis krūvis aktyvina kraujotaką – tai padeda maisto papildams efektyviau veikti. 

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password