Virškinimui  Yra 7 prekių.

Maisto papildai dovanų

Rūšiuoti pagal
 • Jei nusprendėte pradėti savo sveikatos atstatymo programą, reikėtų prisiminti – pirmiausiai reikia išvalyti savo organizmą iš vidaus.Sudėtyje yra net 15 medžiagų!
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  15,99€
 • Žmogaus virškinimo sistemoje yra milijardai naudingų bakterijų, vadinamų probiotikais (gerosios bakterijos).Sudėtyje net 10 skirtingų gyvybingų bakterijų tipų.
  Super kaina!
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  18,32€ 22,90€ -20%
 • Sudarytas tik iš natūralių maisto medžiagų.
  Pristatymas 1 - 2 d. d.
  14,99€
 • Hidroksicitrinų rūgštis- manoma, kad ji gali padėti reguliuoti riebalų kaupimąsi organizme.
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  15,99€
 • Garcinia Combogia (Kombodžinių garcinijų vaisių ekstraktas) vienas iš populiariausių maisto papildų, reguliuoti riebalų kaupimąsi organizme.
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  15,99€
 • Ciberžolė su juodaisiais pipirais. 90 kapsulių.Tinka vegetarams. Vienoje kapsulėje 600 mg ciberžolės.
  Pristatymas 1-2 d. dienos.
  16,90€
 • Natūrali Spirulina. Pakuotėje 90 kapuslių po 500 mg.
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  13,60€

Maisto papildai virškinimui

Virškinimo sistemos ligos yra dažniausių sveikatos sutrikimų sąrašo viršuje. Virškinimo sistema yra labai svarbi ne tik konkrečiai maisto virškinimo procesui, bet ir bendrai žmogaus sveikatos būklei, ligoms. Virškinimo metu susmulkinamas ir suskaidomas maistas. Toliau tos medžiagos yra panaudojamos kaip žaliava tolesnei molekulių sintezei, didelė dalis suskaidytų medžiagų virsta energija. Kas vyksta, jei sutrinka virškinimas? Pirmiausia, tai žmogaus organizmas negauna jam būtinų medžiagų. O tai suponuoja įvairių organų veiklos sutrikimus, atsirandančius dėl tam tikrų medžiagų stokos. Ilgainiui vystosi ir rimtesnės ligos.

Kokios gali būti virškinimo sutrikimų priežastys? Didžioji dalis virškinimo sutrikimų atsiranda dėl netinkamos mitybos. Dažnai virškinimo sutrikimus suponuoja ir stresas (kuris, beje, yra daugelio negalavimų priežastis), nerimas, nesaikingas alkoholio vartojimas bei mažas fizinis aktyvumas. Tai dažniausios virškinimo sistemos sutrikimų priežastys. Bet pasitaiko ir virškinimo sutrikimų, kurių atsiradimą lemia tam tikrų vaistų vartojimas, tiksliau – jų šalutinis poveikis, ligos, ligų komplikacijos.

Paminėjome virškinimo sutrikimų priežastis, o sutrikęs virškinimas savo ruožtu yra priežastimi kitų ligų, negalavimų išsivystymo. Tad kas nutinka sutrikus virškinimui? Maistas, kuris nesuvirškinamas, ima rūgti, tuomet juntamas sunkumas skrandyje, pavalgius gali pykinti, viduriai dažnai arba užkietėja, arba prasideda viduriavimas. Sutrikus virškinimui gali būti juntamas ir blogas kvapas iš burnos. Šie sutrikimai suponuoja ne tik minėtus simptomus, bet dar ligonis jaučia bendrą silpnumą, jaučiasi nedarbingas, praradęs energiją, imuninė sistema silpsta, sumažėja atsparumas uždegimams, gali atsirasti alerginių reakcijų, ilgainiui ligonis gali nutukti.

Tad labai svarbu rūpintis savo virškinimo sistema. O kaip tą padaryti? Pirmiausia, būtina subalansuoti savo mitybą ir į racioną įtraukti daugiau šviežių vaisių bei daržovių. Tiesa, toks maitinimasis yra reikšmingas daugelio ligų profilaktikai. Taip pat siekiant sumažinti virškinimo sutrikimų riziką ar visai jų išvengti rekomenduojama vartoti burokėlių, patiekalų iš grūdų, į racioną įtraukti produktus, turinčius maistinių skaidulų, pavyzdžiui, žirnelius, pupeles, avižas, pomidorus, riešutus, sėlenas.

Į pirkinių sąrašą kartais reikėtų įtraukti ir egzotiškų vaisių, pavyzdžiui, ananasų, papajų, kurie gerina virškinimą ir padeda apsisaugoti nuo rūgimo procesų virškinamajame trakte.

Patiekalus gardinkite imbieru – jis itin naudingas, kai pykina, taip pat stimuliuoja žarnyną, neutralizuoja rūgštis ir pan.

Virškinimui itin svarbūs probiotikai. „Maisto papildas „Probiotic“ savo sudėtyje turi gyvybingų liofilizuotų bakterijų, padedančių sukurti ir palaikyti žarnyno mikrofloros pusiausvyrą, kuri sutrinka dėl žarnyno infekcijų (teik bakterinių, tiek ir virusinių), netinkamos mitybos, antibiotikų vartojimo.

Rekomenduotinas ir maisto papildas „Colon Care 14 Active Ingredients“, savo sudėtyje turintis net keliolika veikliųjų medžiagų. Šis maisto papildas puikiai tiks norintiems išvalyti savo organizmą ir pradėti tai daryti nuo žarnyno – vietos, kur kaupiasi daugiausia nešvarumų. „Colon Care“ – puiki pagalba Jūsų virškinimo sistemai.

Virškinimo sistemai puikiai tinka ir „Maca Complex“ maisto papildai, sudaryti tik iš natūralių maisto medžiagų. Augalų ekstraktai, esantys maisto papilde, padeda normalizuoti virškinimo sistemą. Šio maisto papildo sudėtyje esanti vaistinė ožragė gali padėti atsikratyti vidurių užkietėjimo, juodųjų pipirų ekstraktas padeda sparčiau ir tolygiai įsisavinti maisto medžiagas bei gali paskatinti virškinimo sistemos veiklą.

Maisto papildai yra puiki profilaktikos priemonė, galinti efektyviai padėti išvengti virškinimo sutrikimų.

Norintys nesusidurti su virškinimo sutrikimais taip pat turėtų laiko skirti ir fiziniam aktyvumui. Tiesa, nebūtina lankyti sporto klubo ar valandų valandas mankštintis, visiškai užteks ir 30 minučių lengvo bėgimo, spartaus ėjimo, važiavimo dviračiu.

Žinoma, svarbu ir atsisakyti žalingų įpročių, nes alkoholyje, nikotine esantys toksinai ardo žarnyną, kepenis, kitus virškinimo sistemos organus.