Sportuojantiems  Yra 9 prekių.

Maisto papildai dovanų

Rūšiuoti pagal
 • GUARANA Complex maisto papildas lieknėjimui, energijai.Pakuotėje 60 pauslių.
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  14,90€
 • L-Argininas raumenų masei, vyrų seksualumui, kraujo spaudimui, širdies spaudimui, kraujagyslių sistemai.
  Pristatymas 1-2 d.
  13,74€
 • Maisto papildas Black T5 Plius pasaulyje žinomas kaip stiprus riebalų degintojas.
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  15,99€
 • L-Karnitinas 500mg – tai vienas iš dažniausiai perkamų papildų sportui, lieknėjimui ir dietai.
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  13,89€
 • CLA - augalinis maisto papildas, rekomenduojamas tiems, kurie nori sulieknėti sportuodami.
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  15,88€
 • Pakuotėje 90 kapsulių po 450 mg.
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  12,90€
 • Vienoje tabletėje 200 μg chromo.
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  10,90€
 • Net 90 tablečių. 361,75 mg L-arginino hidrochlorido, 300 mg L-lizino hidrochlorido, 225 mg L-ornitino hidrochlorido.
  Pristatymas 1-2 d.
  14,90€
 • 100 kapsulių kurių kiekvienoje 500 mg kreatino monohidrato.
  Super kaina!
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  16,50€ 18,50€

Maisto papildai sportuojantiems

Sportuojant labai svarbu rūpintis tinkama mityba, reikiamų medžiagų balansu, jų atsargomis. Sportuojantiems raumenims, skirtingai nei tiems, kurie nepatiria fizinio krūvio, reikalingas atitinkamas įvairių medžiagų kiekis, kurių stoka ypač pasireiškia po intensyvių treniruočių. Be kokybiško ir tinkamo maitinimosi, sportuojantiems raumenims reikalingi ir papildomi kokybiški maisto papildai.

Maisto papildas „Black T5 Plus new Formula“ puikiai žinomas visame pasaulyje ir traktuojamas kaip itin stiprus riebalų degintojas. Maisto papildo sudėtyje – elementai, kurie gali padėti koreguoti svorį, stiprinti organizmą ir bendrą savijautą, imuninę sistemą, aprūpinti organizmą būtiniausiomis maisto medžiagomis. Šį maisto papildą sudaro daug kokybiškų sudedamųjų dalių, pavyzdžiui: juodųjų sojos pupelių ekstraktas, obuolių sidro acto milteliai, vitaminas B3, inulinas, Acai uogų ekstraktas, žaliosios arbatos ekstraktas, vitaminas C ir kt. „Back T5 Plus new Formula“ tiks tiems, kurie rūpinasi savo sveikata, svoriu, ypač jis naudingas sportuojantiems raumenims.

Maisto papildą „L-Glutaminas“ renkasi tie, kurie sportuoja ir augina raumenų masę. Šio maisto papildo sudėtyje esantis glutaminas stimuliuoja augimo hormonų gamybą, stiprina visą imuninę sistemą, suteikia energijos ir kt. Glutaminas yra anabolikas, jis vadinamas azoto pernešėju, nes paskirsto azotą po kūną ir nugabena jį būtent ten, kur jo reikia labiausiai. Žmogaus organizme didžiausią kiekį glutamino rastume raumenyse, kur jis didina baltymo sintezę. Su priedais gaunamo glutamino prisotinamas organizmas ir raumenyse dar lieka jo atsargų. Šios atsargos raumenims itin svarbios, nes jos gali sustabdyti raumenų irimą. Tai reiškia, kad net po labai intensyvių treniruočių, jei organizme bus pakankamas glutamino kiekis ir dar atsargų, jėgas atgausite gerokai greičiau.

Dar vienas maisto papildas sportuojantiems raumenims yra „L-Arginie“, kuris, tikima, jog gali padėti auginti raumenų masę. L-Argininas yra natūrali aminorūgštis, sukurianti azoto monoksidą, teigiamai veikiantį visą žmogaus organizmą.

Reikėtų paminėti ir dar vieną populiarų maisto papildą – BCAA. BCAA yra esminio žmogaus raumenų baltymo sudedamoji dalis. Didžiausia jos nauda juntama norint auginti raumenų masę arba atkurti ją po treniruotės. BCAA sudaro trys aminorūgštys: valinas, izoleicinas ir leicinas. Visos šios aminorūgštys yra itin reikšmingos auginant raumenų masę bei siekiant kuo efektyviau atkurti raumenų masę po intensyvios fizinės treniruotės. Šių aminorūgščių vertę pagrindžia ir tai, jog pats organizmas jų negamina, tad jų būtina gauti su maistu arba vartoti maisto papildus, kad organizmas būtų papildytas šiomis itin svarbiomis sportuojantiems raumenims aminorūgštimis. Kaip žinoti, kad organizmas stokoja BCAA aminorūgščių? Esant šių aminorūgščių stokai jausite, kad po treniruotės skauda raumenis, raumenis auginti yra sunku, trūksta energijos, ištvermės treniruojantis.

Tai tik keli maisto papildai sportuojantiems raumenims. Svarbiausia, atsižvelgti į savo poreikius ir būtinai nenumoti ranka į papildų kokybę. Be to, neabejotinai svarbu ir tinkamai maitintis. Baltymai yra pagrindinė medžiaga, sudaranti raumenis. Siekdami gauti daugiau baltymų, vartokite daugiau vištienos, avienos, kalakutienos, žuvies bei kitų gyvulinės kilmės produktų. Didinant raumenų masę rekomenduojama vartoti apie porą gramų baltymų vienam kūno kilogramui. Riebalai – ne mažiau reikšmingi nei baltymai. Riebalai atlieka daug funkcijų, tarp jų ir nemažai net gyvybiškai reikšmingų. Tik svarbu, kad didžiąją dalį suvartojamų riebalų sudarytų tie „gerieji“, kurie ne tik užkerta kelią atsirasti riebalų atsargoms po oda, bet net padeda jų sumažinti. Tai pat auginant raumenų masę rekomenduojama suvartoti ir angliavandenių – apie 5 gramus vienam kūno kilogramui.