Vasaros lankos eterinis aliejus

Vasaros lankos eterinis aliejus

add_shopping_cart8 vnt. | 13 vnt.
local_shippingPristatymas per 1 - 2 d. dienas.

Ieškote priešnuodžio kasdienei įtampai ir stresui? Mūsų žydinčiomis vasaros pievomis dvelkiantis aliejus buvo sukurtas, kad išsklaidytų visas blogas mintis. Tai tarsi saulės spinduliai, užrakinti nedideliame buteliuke, dvelkiantys tingiomis, lėtomis ir saulėtomis vasaros dienomis...

  • Gaivios pipirmėtės puikiai gaivina ir pakylėja. Jų gaiva puikiai energizuoja ir kartu ramina, mažina nuovargį.
  • Švelnus juodųjų pipirų dvelksmas suteikia aromatui vasaros šilumos.
  • Išraiškingas greipfrutas atgaivina ir suteikia energijos. Jis pažadina iš snaudulio ir pašalina slogią nuotaiką. Citrusinis greipfruto aromatas padeda vėl atgauti balansą ir pajusti laisvę veikti.

Kilmės šalis: Jungtinė karalystė.

descriptionProdukto sudėtis ir aprašymas.
Kaina 15,90 €

Tūris: 10 ml.

local_shippingNemokamas siuntimas!
access_timePristatymas per 1 - 2 d. dienas.
Kiekis
Tai pat užsisakyti galite paskambinę telefonu 866700003 arba parašę el. paštu info@biofitus.lt
Nemokamas siuntimas

Talpa: 10 ml.

Kaip naudoti

Aliejų lašinkite į eterinio aliejaus difuzorių arba žvakidę aliejui kaitinti. Naudokite iki 5 lašų aliejaus. CLARITY BLEND eterinių aliejų mišiniams naudojami aliejai nėra skiedžiami, nenaudojami jokie papildomi nešikliai ar baziniai aliejai, todėl jų negalima naudoti tiesiai ant odos. Tai daugiafunkcis ir universalus produktas, kurį galima naudoti įvairiais būdais. Atsargiai: venkite tiesioginio sąlyčio su oda. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

VASAROS LANKOS difuzoriaus aliejų sudaro keturių harmoningai derančių eterinių aliejų mišinys, kuris pašalina stresą ir padeda atgauti balansą:

  • Citrinžolės eterinis aliejus puikiai stimuliuoja protines galias ir emocijas, padeda sumažinti nuovargį, stresą, apatiją ir motyvacijos stoką. Tai energizuojantis aromatas, suteikiantis subtilią atgaivą.
  • Pipirmėčių eterinis aliejus maloniai vėsina ir gaivina, o vėliau užlieja savo šildančiu poveikiu. Jis padeda pabusti ir suteikia žvalumo bei energijos.
  • Šildantis ir pikantiškas juodųjų pipirų eterinis aliejus sužadina pojūčius ir suteikia aiškumo pojūtį. Tai aromatas, kuris padeda sukoncentruoti mintis ir motyvuoja veikti.
  • Greipfrutų eterinis aliejus suteikia gaivos ir lengvumo pojūtį, gerina nuotaiką ir žaismingai paįvairina aromatų derinį citrusinėmis natomis.
Clarity Blend
PR-0000192

Specifinė nuoroda

Rekomenduojame