Tamsus miškas eterinis aliejus

Tamsus miškas eterinis aliejus

add_shopping_cart10 vnt. | 11 vnt.
local_shippingPristatymas per 1 - 2 d. dienas.

Apgaubkite save miško ramybe ir aromatais. Šis difuzoriaus aliejus pasižymi vyriškiausiu aromatu visoje mūsų kolekcijoje. Jis dvelkia žeme, dūmais ir salsvomis medinėmis natomis. Tai gamtos galia, kuri padės sulėtinti tempą ir sukaupti energiją, kad vėl galėtumėte judėti pirmyn. Šis išskirtinis aliejų mišinys spinduliuoja miško ramybę ir suteikia unikalią patirtį.

  • Stipriai raminantis ir atpalaiduojantis kvapiųjų vetiverijų aliejus atsiskleidžia žemės ir medienos dūmo dvelksmu. Įkvėpkite šio aromato ir prisiminsite tą nuostabų jausmą, kuris apima basomis vaikštant po vešlią pievą...
  • Gaivus eglių dvelksmas yra per geras, kad jį būtų galima taupyti žiemos šventėms. Iš eglės spyglių gaminamas universalus eterinis aliejus suteikia nuostabų medienos aromatą, kuris pakylėja. Jei paguoda ir džiaugsmas turėtų kvapą, jis būtinai dvelktų eglėmis!
  • Pikantiški juodųjų pipirų akcentai suteikia aromatui originalumo ir visą kūną užliejančios šilumos pojūtį.
  • Saldus apelsinas pagerina nuotaiką ir paįvairina aromatą gaiviomis citrusų natomis.

Kilmės šalis: Jungtinė karalystė.

descriptionProdukto sudėtis ir aprašymas.
Kaina 13,30 €

Tūris: 10 ml.

local_shippingNemokamas siuntimas!
access_timePristatymas per 1 - 2 d. dienas.
Kiekis
Tai pat užsisakyti galite paskambinę telefonu 866700003 arba parašę el. paštu info@biofitus.lt
Nemokamas siuntimas

Talpa: 10 ml.

Kaip naudoti

Aliejų lašinkite į eterinio aliejaus difuzorių arba žvakidę aliejui kaitinti. Naudokite iki 5 lašų aliejaus. CLARITY BLEND eterinių aliejų mišiniams naudojami aliejai nėra skiedžiami, nenaudojami jokie papildomi nešikliai ar baziniai aliejai, todėl jų negalima naudoti tiesiai ant odos. Tai daugiafunkcis ir universalus produktas, kurį galima naudoti įvairiais būdais. Atsargiai: venkite tiesioginio sąlyčio su oda. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

TAMSUS MIŠKAS difuzoriaus aliejų sudaro keturių harmoningai derančių eterinių aliejų mišinys, kuris maloniai ramina ir švelniai energizuoja sodriu savo aromatu:

  • Šildantis ir pikantiškas juodųjų pipirų eterinis aliejus sužadina pojūčius ir suteikia aiškumo pojūtį. Tai aromatas, kuris padeda sukoncentruoti mintis ir motyvuoja veikti.
  • Vetiverijų eterinis aliejus dvelkia padūmavusiu rafinuotumu. Jis distiliuojamas iš augalo šaknų, kurios randamos giliai po žeme, tad turi išskirtinį aromatą ir yra žinomas kaip „ramybės eliksyras“.
  • Eglės spyglių eterinis aliejus yra tikrasis miško aromatas, kuriame užuosite ir mediena dvelkiančius trapių šakelių akcentus. Tai išraiškingo aromato aliejus, kuris sužadina pojūčius, gyvybingumą ir energiją.
  • Saldžiųjų apelsinų eterinis aliejus suteikia žaismingų natų aromatui, kurios gerina nuotaiką ir pabudina iš snaudulio.

Clarity Blend
PR-0000191

Specifinė nuoroda

Rekomenduojame