fbpx
Kosmetika

Abrikosų kauliukų aliejus

Šiais laikais kosmetikos parduotuvių lentynose žvalgomės ekologiškų, natūralių priemonių, skaitome jų sudėtį, vertiname ir pasirenkame kuo geresnės kokybės produktus. Tai sveikintina. Tik sudėtyje esančios medžiagos ne visada ir ne visiems yra žinomos, tad svarstome, ar gerai, kad jos yra sudėtyje, ar nelabai, kokia jų nauda, ar sukelia alergines reakcijas ir pan. Abrikosų kauliukų aliejus – ką apie jį žinome ir kokia jo paskirtis kosmetikoje?

Kas yra abrikosų branduoliai?

Abrikoso branduoliu vadinama vidinė kauliuko dalis. Būtent iš jos išgaunamas abrikosų branduolių aliejus. Pastarasis yra švelnios geltonos spalvos ir malonaus kvapo.

Abrikosų branduoliai, kaip teigiama, sveikatai yra itin naudingi, mat, juose neaptinkama blogojo cholesterolio, bet randami dideli kiekiai vitaminų bei mineralų. Ieškodami informacijos apie abrikosų sėklų naudą neabejotinai rasite teigiamos informacijos, nes abrikosų branduoliuose yra gausu vitamino B17.

Raminamųjų, minkštinančių savybių turinčios abrikosų sėklos naudingos odai

Apie abrikosų kauliukų aliejų

Abrikosų kauliukų aliejus yra švelnios tekstūros ir savyje turi sukaupęs solidų vitaminų bagažą. Pavyzdžiui, aliejuje gausu vitamino A, kurio nauda odai nė vienas neabejojame. Šis vitaminas, o drauge ir jo turintis abrikosų branduolių aliejus efektyviai saugo odą nuo išsausėjimo, pleiskanojimo, uždegiminių procesų, jis lygina odą ir puikiai sulaiko drėgmę. Be vitamino A, šiame aliejuje yra ir vitamino E, taip pat riebalų rūgščių (pavyzdžiui, Omega 9), kurios puikiai minkština odą, efektyviai padeda stiprinti apsaugines odos funkcijas, leidžia aliejui labai lengvai įsigerti į odą. Kaip jau minėjome, abrikosų branduolių aliejus pasižymi raminamuoju poveikiu, kas odai labai svarbu ir naudinga. Ypač, jei oda jautri, linkusi į alergijas.

Kalbant apie kosmetiką, grožio priemones, tai abrikosų branduolių aliejaus nauda akcentuojama ne tik odai, bet ir plaukams, nagams – šis aliejus juos stiprina, maitina, atgaivina ir saugo.

Abrikosų branduolių aliejus – populiarus natūralios kosmetikos ingredientas. Jis tinka įvairaus amžiaus žmonėms: nuo mažiukų iki senjorų. Šis aliejus tinka įvairiems odos tipams, ypač bus naudingas brandžiai ir sausai odai. O sumaišytas su kitais aliejais taps labiau specializuotas ir orientuotas į vieną ar kitą odos tipą. Pavyzdžiui, puikiai „sutaria“ su vynuogių kauliukų aliejumi ir tampa idealiai priemone riebiai odai.

Abrikosų kauliukų aliejus kosmetikos priemonėse

Abrikosų branduolių aliejus – populiari „Biofitus“ natūralios kosmetikos linijos priemonių sudedamoji dalis. Pavyzdžiui, paakių kremo sudėtyje esantis abrikosų branduolių aliejus efektyviai kondicionuoja ir minkština jautrią bei ploną paakių odą, kuriai reikalinga speciali priežiūra ir tik kokybiškos kosmetikos priemonės. Tokias pat funkcijas abrikosų branduolių aliejus atlieka ir būdamas naktinio bei drėkinamojo kremų, veido prausiklių ir valiklių sudėtyje.

Abrikosų branduolių aliejus populiarus ingredientas ir namuose gaminamose kosmetikos priemonėse. Jei norite tokių pasigaminti patys, tai šis aliejus puikiai tiks pėdų šveitimo priemonei pagaminti, kremui pagaminti. Abrikosų kauliukų aliejus naudojamas ir veido odos šveitimui. Jis sumaišomas su cukrumi – puiki namuose lengvai pagaminama kosmetikos priemonė sveikai ir gražiai odai. Odos šveitikliai su šiuo aliejumi – tiek pirkti, tiek gaminti namuose – ne tik efektyviai pašalins negyvas odos ląsteles, bet ir pamaitins odą.

Abrikosų branduolių aliejaus galima rasti ir tokiose kosmetikos priemonėse kaip muilai, losjonai, kvepalai, šampūnai nuo pleiskanų, anticeliulitinėse priemonėse ir kt.