Veido valymas – kasdienė procedūra

list In: Kosmetika: straipsniai ir naudinga informacija On:

Tų, kurie rūpinasi savo veido odos išvaizda ir sveikata, tikrai nenustebinsime pasakę, kad veido valymas yra būtina kasdienė procedūra. Kone kiekviename straipsnyje apie odos priežiūrą išvysite teiginių, kad būtina kas vakarą nusivalyti makiažą ir šiukštu neiti miegoti pasidažius, kaip svarbu yra naudoti valomąsias priemones odai, kokią naudą teikia odos šveitimas ir pan. Taip, tai tikrų tikriausia tiesa. Tad aptarkime, kas yra odos valymas, kodėl jis turi tapti neatsiejama kasdienės rutinos dalimi, kaip teisingai valyti odą ir kokios priemonės tam geriausiai tinka.

Kas yra veido valymas?

Tai – veido odos higienos procedūra, kurią atliekant atveriamos odos poros. O būtent per pastarąsias ir pasišalina visi nešvarumai, esantys gilesniuose odos sluoksniuose. Todėl net jei manote, kad akivaizdžių odos problemų neturite, veido valymą tikslinga atlikti reguliariai. Neretai kyla klausimas, ar visiems odos tipams galima atlikti odos valymą. Atsakymas – ne tik galima, bet i būtina!

Kaip jau minėjime, namuose atliekamą veido valymą būtina įrašyti į būtiniausių kiekvienos dienos darbų sąrašą. Bet, esant galimybėms, taip pat verta bent kartą per mėnesį apsilankyti ir kosmetologo kabinete.

Veido valymas namuose: kaip teisingai tai daryti patiems?

Kartais veido odos valymo procedūra suprantama neteisingai. Vieniems ji asocijuojasi su odos nuvalymu pieneliu, kitiems – su odos šveitimu ir t.t. Bet veido valymas yra ištisas procesas, apimantis kelis veiksmus ir tam tikras reikalingas priemones. Paprastai veido valymo eiga turėtų būti tokia: pirmiausia – nuvalomas makiažas, naudojant pienelį, makiažo valiklį, toniką ar tiesiog vandenį, o kitas etapas – odos šveitimas. Tiesa, odos prausimui visiškai pakanka vandens, jei nenaudojate kreminės pudros. Odos šveitimą reikėtų atlikti bent kartą per savaitę. Namuose tai atlikti paprasta – naudokite kempinę, kosmetinį šepetį ar kavos tirščius, medų, puikiai tinka ir makadamijų sviestas, ananaso griežinėlis ar pan. Tai vadinama paviršiniu odos valymu.

Jei pastebite, kad paviršinis veido valymas neduoda norimo rezultato, akivaizdžiai matomos užsikimšusios poros, bus reikalingas giluminis valymas. Jį irgi galite atlikti namuose, jei nėra galimybių keliauti pas kosmetologę. Giluminiam valymui galite naudoti šiltą aliejų. Tam pirmiausia reikia sušildyti veido odą – uždėkite šiltą kompresą ant veido ir palaikykite. Šiluma leis poroms atsiverti. Tada į veido odą įmasažuokite pašildyto aliejaus. Pastarasis turi būti ne rafinuotas, o sušils į karštą vandenį įstačius aliejaus buteliuką. Šiltas aliejus puikiai tirpdys porose susikaupusius nešvarumus. Kokį aliejų rinktis? Puikiu pasirinkimu bus saulėgrąžų, migdolų, abrikosų, makadamijų aliejus. Odai esant šiltai lengvai išspauskite nešvarumus iš porų. Baigus procedūrą odą reikia nuvalyti vandenyje sudrėkinta vata.

Kosmetikos priemonės kasdieniam veido valymui

Veido prausiklisVeido valymas svarbus rytais ir vakarais. Ryte nuprauskite veidą vandeniu. Galite rinktis specialų micelinį vandenį. Švarią, nupraustą odą tepkite valomuoju pieneliu ar toniku. Ir tik ant šitaip paruoštos odos tepkite kremą. O štai vakare pirmiausia nuvalykite makiažą. Jei jo nesama – valyti vis vien būtina, nes ant odos būna susikaupė dulkės ir kiti per dieną „sutikti“ nešvarumai.

Tonikas, pienelis, veido valiklis – tai tos kosmetikos priemonės, kurios būtinos veido valymui kiekvieną dieną. Rinkitės kokybiškus produktus. „Biofitus“ kosmetikos linijoje esantis veido prausiklis, veido valiklis yra natūralūs, savo sudėtyje turintys kokybiškų ir odai itin vertingų ingredientų, pavyzdžiui, odą minkštinančių abrikosų branduolių, kokosų, avokadų aliejų, medaus, apsauginį sluoksnį sukuriančio saulėgrąžų aliejaus, taip pat vitaminų ir kitų odą puikiai valančių bei maitinančių ingredientų.

Veido valymas padės turėti sveiką ir spindinčią odą. Ir tam visai nebūtina leisti daug pinigų kosmetologo paslaugoms – pakanka atsakingai ir skrupulingai žvelgti į kasdienį odos valymą bei rinktis geriausias priemones.

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lakpritis Gruodis