Nemokamas
siuntimas
L-Argininas Padidinti

L-Argininas

Kaina 13,74€


Nemokamas pristatymas

Teigiama, kad L-Argininas gali padėti didinti raumenų masę, pagerinti vyrų seksualumą, sureguliuoti kraujo spaudimą, pagerinti širdies, kraujagyslių sistemos būklę.

Smulkiau

Available Option

Likutis sandėlyje 6 vnt. Pristatymas 1-2 d.

Per parą parduota 15 vnt.

Multivitamin dovanų

Pinigų grąžinimas Kokybiški maisto papildai

L-Argininas 500mg N90. 90 kapsulių.

Aukšciausios rūšies L-Argininas - 500 mg vienoje kapsulėje.

L-Argininas - tai natūrali aminorūgštis, kuri įeina į baltymų sudėtį. Būtent baltymai yra statybinė visų žmogaus organizme esančių hormonų medžiaga. L-argininas sukuria azoto monoksidą, kuris labai teigiamai veikia žmogaus organizmą.
L-Argininą mokslininkai vadino „stebuklingąja molekule“. Organizme L-Argininas paverčiamas azoto oksidu, kuris padeda atpalaiduoti bei išplėsti kraujagysles, taip pagerindama kraujo apytaka. Teigiama, kad L-Argininas gali padėti didinti raumenų masę, pagerinti vyrų seksualumą, erekciją, sureguliuoti kraujo spaudimą, pagerinti širdies, kraujagyslių sistemos būklę.

Sudėtis

Sudedamosios dalys. L-Arginino hidrochloridas, stabilizatorius  riebalų rūgščių magnio druskos, želatina, dažiklis titano dioksidas.

1 kapsulėje yra: 604 mg L-arginino hidrochlorido, kas atitinka 500 mg L-arginino.

Vartojimas.  Suaugusiems žmonėms rekomenduojama vartoti po 1-3 kapsules per dieną. 

Kilmės šalis - Jungtinė Karalystė

Biofitus atsiliepimai

Biofitus atsiliepimai

Mes tikime Biofitus produktų kokybe ir nebijome, kad apie musų produktą mūsų klientai kalbėtų socialinėje erdvėje. Skatiname visus savo klientus palikti atsiliepimus apie mus Facebook tinkle, ten kur atsiliepimai negali būti klastojami arba trinami.
Esame tikri Biofitus produktų sėkme tad atvirai priimame visus įvertinimus ir atsiliepimus.

Biofitus produktai Facebook tinkle buvo įvertinti daugiau nei 200 kartų, o vertinimų vidurkis siekia 4.9 balus iš 5!

Žemiau pateikiame keletą mūsų klientų atsiliepimų, o visus atsiliepimus galite rasti Facebook tinkle. Žinoma, galite palikti ir savo nuomonę apie Biofitus. Iš anksto dėkojame ;).

Skaityti atsiliepimus