Nemokamas
siuntimas
Omega žuvų taukai Padidinti

Žuvų taukai

Kaina 11,90€


Nemokamas pristatymas

Omega-3, 6 ir 9 riebalų rūgštys – vienas iš labiausiai vertinamas maisto papildas, tinkantis įvairaus amžiaus žmonėms.
Net 100 kapsulių!!

Smulkiau

Available Option

Likutis sandėlyje 12 vnt. Pristatymas 1-2 d. dienos.

Per parą parduota 9 vnt.

Multivitamin dovanų

Pinigų grąžinimas Kokybiški maisto papildai

Omega žuvų taukai 1000 mg. 100 kapsulių.

Kodėl svarbu vartoti omega – 3 riebalų rūgštis ir kokią jų nauda organizmui?

Omega-3 rūgštys priklauso nepakeičiamųjų riebiųjų rūgščių grupei. Nepakeičiamosiomis jos vadinamos todėl, kad mūsų organizmas nesugeba jų pagaminti, todėl turime gauti šių riebalų rūgščių su maistu arba vartojanti specialius papildus.

Omega 3 rūgštys svarbios kraujagyslių sistemai palaikyti, slopina aterosklerozės vystymąsi, gali padėti sumažinti kraujospūdį, cholesterolio kiekį kraujyje, padeda išvengti depresijos, taip pat yra reikšmingos senatviniam regėjimo sutrikimui.

Omega-3 ir omega-6 riebalų rūgštys svarbios smegenų membranų funkcijoms ir smegenų aktyvumui, normaliam odos funkcionavimui, organizmo atsparumui, kraujo klampumui ir krešumui (mažina trombocitų agregaciją), kraujospūdžiui. 

Nenormalus omega-3 ir omega-6 riebalų rūgščių santykis yra susijęs su kraujagyslių membranų lipidų sudėties pokyčiais ir padidėjusia tikimybe susirgti ateroskleroze ir uždegiminėmis ligomis. Nepakeičiamųjų omega-6 riebalų rūgščių stoka turi įtakos augimo atsilikimui, odos pažeidimams, reprodukcinės sistemos pažeidimams, kepenų suriebėjimui.

Omega -3, Omega-6 ir Omega-9 riebiųjų rūgščių trūkumas lemia tai, kad organizmas nuolat smegenims siunčia signalus, reikalaudamas riebalų. Tuomet nesąmoningai valgome riebius produktus. Deja, dažniausiai tai yra maistas, kuriame yra būtent žalingi riebalai. Todėl labai svarbu pakankamai aprūpinti organizmą Omega 3,6 ir 9 rūgštimi, kad galėtume tinkamai reguliuoti kūno svorį ir nepriaugti nereikalingo svorio.

Sudėtis

Sudedamosios dalys. Žuvų taukai, sėmenų aliejus, saulėgražų aliejus, DL-alfa-tokoferilacetatas, želatina, drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis, išgrynintas vanduo.

1 kapsulėje yra (RMV*, %): 400 mg žuvų taukų, 300 mg sėmenų aliejaus, 290 mg saulėgrąžų aliejaus, 10 mg (83 %) vitamino E, kuriuose yra:

  • 270 mg Omega-3 riebalų rūgščių (150 mg alfa linoleno rūgšties (ALR), 72 mg eikozapentaeninės rūgšties(EPR), 48 mg dokozaheksaeninės rūgšties (DHR));
  • 223 mg Omega-6 riebalų rūgščių (linoleno rūgšties);
  • 113 mg Omega-9 riebalų rūgščių (oleino rūgšties).

*- Referencinė maistinė vertė.

Vartojimas

Suaugusiems žmonėms rekomenduojama gerti po 1 kapsulę 2-3 kartus per dieną.

Kilmės šalis - Jungtinė Karalystė

Omega 3 kaina

Žuvų taukų pakuotės kaina  11,90€ už 100 kapsulių, pakuotės užteks 1-3 mėn. vartojimui. Vienos žuvų taukų kapsulės kaina 0,12€.

Biofitus atsiliepimai

Biofitus atsiliepimai

Mes tikime Biofitus produktų kokybe ir nebijome, kad apie musų produktą mūsų klientai kalbėtų socialinėje erdvėje. Skatiname visus savo klientus palikti atsiliepimus apie mus Facebook tinkle, ten kur atsiliepimai negali būti klastojami arba trinami.
Esame tikri Biofitus produktų sėkme tad atvirai priimame visus įvertinimus ir atsiliepimus.

Biofitus produktai Facebook tinkle buvo įvertinti daugiau nei 200 kartų, o vertinimų vidurkis siekia 4.9 balus iš 5!

Žemiau pateikiame keletą mūsų klientų atsiliepimų, o visus atsiliepimus galite rasti Facebook tinkle. Žinoma, galite palikti ir savo nuomonę apie Biofitus. Iš anksto dėkojame ;).

Skaityti atsiliepimus