Nemokamas
siuntimas
Žalia kava maisto papildas Padidinti

Žalios kavos pupelių ekstraktas

Kaina 21,90€


Nemokamas pristatymas

Stipriausia koncentracija rinkoje - vienoje kapsulėje yra net 6000 mg. žalios kavos pupelių ekstrakto! Įprastai, kitų gamintojų kapsulėje būna tik iki 1000 mg.

Smulkiau

Available Option

☎ Arba užsisakykite telefonu 8 667 00003

Likutis sandėlyje 4 vnt. Pristatymas 1-2 d. d.

Per parą parduota 17 vnt.

Multivitamin dovanų

Pinigų grąžinimas Kokybiški maisto papildai

Žalios kavos pupelių ekstraktas 6000 mg

„Green Coffee Bean Extract“ – maisto papildas, skirtas norintiems sveikai lieknėti ir tiems, kurie rūpinasi savo sveikata. Žalios kavos pupelių ekstraktas, kurio koncentracija šiame maisto papilde yra net 6 000 mg.

Žalios kavos pupelių ekstraktas: kas tai yra?

Pagrindinė maisto papildo sudedamoji dalis – žalios kavos pupelių ekstraktas, gaunamas išdžiovinus, sumalus ir išgarinus žalios kavos pupeles.

Sudėtis

Sudedamosios dalys. Arabinio kavamedžio (Coffea arabica L.) pupelių ekstraktas (40:1), emulsiklis celiuliozė, želatina, stabilizatorius riebalų rūgščių magnio druskos, dažiklis titano dioksidas.

1 kapsulėse yra: 150 mg arabinio kavamedžio (Coffea arabica L.) pupelių ekstrakto (40:1) (kas atitinka 6000 mg gryno arabinio kavamedžio (Coffea arabica L.) pupelių ekstrakto).

Vartojimas

Suaugusiems žmonėms rekomenduojama vartoti po 1 kapsulę 2 kartus per dieną.
Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildasneturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Įspėjimai. Nevartoti, jeigu yra pažeista pakuotė. Jeigu turite sveikatos sutrikimų, prieš vartodami maisto papildus, pasikonsultuokite su gydytoju. 

Žalios kavos kaina

Žalios kavos pakuotės kaina be akcijos 21,90 €. Vienoje pakuotėje yra 90 kapsulių, vienos žalios kavos kapsulės kaina 0,24 €.

Kilmės šalis - Jungtinė Karalystė.

Biofitus atsiliepimai

Biofitus atsiliepimai

Mes tikime Biofitus produktų kokybe ir nebijome, kad apie musų produktą mūsų klientai kalbėtų socialinėje erdvėje. Skatiname visus savo klientus palikti atsiliepimus apie mus Facebook tinkle, ten kur atsiliepimai negali būti klastojami arba trinami.
Esame tikri Biofitus produktų sėkme tad atvirai priimame visus įvertinimus ir atsiliepimus.

Biofitus produktai Facebook tinkle buvo įvertinti daugiau nei 200 kartų, o vertinimų vidurkis siekia 4.9 balus iš 5!

Žemiau pateikiame keletą mūsų klientų atsiliepimų, o visus atsiliepimus galite rasti Facebook tinkle. Žinoma, galite palikti ir savo nuomonę apie Biofitus. Iš anksto dėkojame ;).

Skaityti atsiliepimus