Nemokamas
siuntimas
Liuteinas akims Padidinti

Liuteinas akims

Kaina 13,90€


Nemokamas pristatymas

Papildas rekomenduojamas žmonėms jaučiantiems akių nuovargį.

Smulkiau

Available Option

Likutis sandėlyje 3 vnt. Pristatymas 1 - 2 d. dienos.

Per parą parduota 18 vnt.

Multivitamin dovanų

Pinigų grąžinimas Kokybiški maisto papildai

Liuteinas 10 mg 90 kapsulių.

Biologiškai aktyvus maisto papildas akims su liuteinu padeda palaikyti normalų regėjimą, padėti pavargusioms akims bei apsaugoti jas nuo žalingo aplinkos poveikio. 
Liuteinas yra labai naudingas mūsų akims, jis mažiną riziką gauti kataraktą-lęšiuko padrumstėjimą, kuris gali sukelti regėjimo problemų. Nustatyta, kad būtent liuteinas yra dominuojantis karotinas akies tinklainėje. Daugiausią jo galima gauti iš maisto – pomidorų, morkų, mango vaisiuose, žalios spalvos daržovėse ir kt. Nepakankamai gavus jo iš maisto, liuteina rekomenduojama vartoti kaip maisto papildą, norint apsaugoti bei tausoti savo regėjimą.

Rekomenduojamas žmonėms, jaučiantiems akių nuovargį, daug laiko praleidžiantiems prie kompiuterio, bei vairuojantiems, ypač tamsiu paros metu.
Šiuo metu vyrauja nuomonė, kad, norint išsaugoti gerą regėjimą iki senatvės, kas dieną turėtumėte gauti ne mažiau kaip 10 mg liuteino,  maisto papildas vienoje kapsulėje turi net 10 mg liuteino.

Vartojimas: suaugusiems po 1 kapsulę per dieną valgio metu užsigeriant vandeniu. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Straipsniai apie Liuteiną

Liuteino nauda sveikatai

Sudedamosios dalys

Želatina, liuteinas, maltodekstrinas, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, dažiklis titano dioksidas.

1 kapsulėje yra: 10 mg liuteino.

Vartojimas

Rekomenduojama vartoti po 1 kapsulę per dieną.

Kilmės šalis - Jungtinė Karalystė

Biofitus atsiliepimai

Biofitus atsiliepimai

Mes tikime Biofitus produktų kokybe ir nebijome, kad apie musų produktą mūsų klientai kalbėtų socialinėje erdvėje. Skatiname visus savo klientus palikti atsiliepimus apie mus Facebook tinkle, ten kur atsiliepimai negali būti klastojami arba trinami.
Esame tikri Biofitus produktų sėkme tad atvirai priimame visus įvertinimus ir atsiliepimus.

Biofitus produktai Facebook tinkle buvo įvertinti daugiau nei 200 kartų, o vertinimų vidurkis siekia 4.9 balus iš 5!

Žemiau pateikiame keletą mūsų klientų atsiliepimų, o visus atsiliepimus galite rasti Facebook tinkle. Žinoma, galite palikti ir savo nuomonę apie Biofitus. Iš anksto dėkojame ;).

Skaityti atsiliepimus