Liuteinas akims

13,90€

Papildas rekomenduojamas žmonėms, jaučiantiems akių nuovargį.

Smulkiau

Available Option

Turime sandėlyje. Pristatymas 1 - 2 d. dienos.

Multivitamin dovanų

Pinigų grąžinimas Kokybiški maisto papildai

Liuteinas 10 mg 90 kapsulių.

Biologiškai aktyvus maisto papildas akims su liuteinu padeda palaikyti normalų regėjimą, padėti pavargusioms akims bei apsaugoti jas nuo žalingo aplinkos poveikio. 
Liuteinas yra labai naudingas mūsų akims, jis mažiną riziką gauti kataraktą-lęšiuko padrumstėjimą, kuris gali sukelti regėjimo problemų. Nustatyta, kad būtent liuteinas yra dominuojantis karotinas akies tinklainėje. Daugiausią jo galima gauti iš maisto – pomidorų, morkų, mango vaisiuose, žalios spalvos daržovėse ir kt. Nepakankamai gavus jo iš maisto, liuteina rekomenduojama vartoti kaip maisto papildą, norint apsaugoti bei tausoti savo regėjimą.

Rekomenduojamas žmonėms, jaučiantiems akių nuovargį, daug laiko praleidžiantiems prie kompiuterio, bei vairuojantiems, ypač tamsiu paros metu.
Šiuo metu vyrauja nuomonė, kad, norint išsaugoti gerą regėjimą iki senatvės, kas dieną turėtumėte gauti ne mažiau kaip 10 mg liuteino,  maisto papildas vienoje kapsulėje turi net 10 mg liuteino.

Vartojimas: suaugusiems po 1 kapsulę per dieną valgio metu užsigeriant vandeniu. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Sudedamosios dalys. Želatina, liuteinas, maltodekstrinas, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, dažiklis titano dioksidas.

1 kapsulėje yra: 10 mg liuteino.

Vartojimas.  Rekomenduojama vartoti po 1 kapsulę per dieną.

Kilmės šalis - Jungtinė Karalystė