Saulėlydžio palaima eterinis aliejus

Saulėlydžio palaima eterinis aliejus

add_shopping_cart6 vnt. | 15 vnt.
local_shippingPristatymas per 1 - 2 d. dienas.

Jei atogrąžų rojus yra jūsų palaimos vieta, leiskite šiam aliejų mišiniui jus ten nugabenti savo egzotišku aromatu. Jazminas, kanangos ir raudonieji apelsinai puikiai dera tarpusavyje ir kuria pojūčius bei protines ir fizines galias sužadinantį dvelksmą. Ši nuostabi trijulė nori nenori nukelia į atogrąžų kraštus, kupinus žiedų ir ryškių žvaigždžių danguje, kurios žybsi šiltomis vasaros naktimis...

  • Gėlinis jazminų aromatas puikiai ramina. Jis maloniai svaigina ir turi afrodiziakinių savybių, sustiprina pasitikėjimo savimi jausmą ir pojūčius.
  • Žavingas kanangų aromatas veikia tarsi švelnus apkabinimas, kuris mažina stresą, įtampą ir padeda į viską pažvelgti iš gerosios pusės. Saldus, sodrus ir aštrus aromatas sužadins pojūčius ir padės pamiršti slegiančių rūpesčių naštą.
  • Švelnus tropinis raudonųjų apelsinų aromatas pakelia nuotaiką ir pagerina emocijas, puikiai ramina nervus.

Kilmės šalis: Jungtinė karalystė.

descriptionProdukto sudėtis ir aprašymas.
Kaina 15,90 €

Tūris: 10 ml.

local_shippingNemokamas siuntimas!
access_timePristatymas per 1 - 2 d. dienas.
Kiekis
Tai pat užsisakyti galite paskambinę telefonu 866700003 arba parašę el. paštu info@biofitus.lt
Nemokamas siuntimas

Talpa: 10 ml.

Kaip naudoti

Aliejų lašinkite į eterinio aliejaus difuzorių arba žvakidę aliejui kaitinti. Naudokite iki 5 lašų aliejaus. CLARITY BLEND eterinių aliejų mišiniams naudojami aliejai nėra skiedžiami, nenaudojami jokie papildomi nešikliai ar baziniai aliejai, todėl jų negalima naudoti tiesiai ant odos. Tai daugiafunkcis ir universalus produktas, kurį galima naudoti įvairiais būdais. Atsargiai: venkite tiesioginio sąlyčio su oda. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

SAULĖLYDŽIO PALAIMOS difuzoriaus aliejų sudaro penkių harmoningai derančių eterinių aliejų mišinys:

  • Jazminų eterinis aliejus, išgaunamas iš augalo žiedų, užlieja jausmingu ir medumi dvelkiančiu aromatu. Jis pasižymi giliu atpalaiduojamuoju poveikiu, dėl kurio jis kartais priskiriamas afrodiziakams.
  • Egzotiškas kanangų eterinis aliejus pasižymi intensyviu, pakylėjančiu aromatu. Indonezijoje šios gėlės paskleidžiamos ant jaunavedžių lovos pirmąją naktį, kad sužadintų romantiškus jausmus.
  • Raudonųjų apelsinų eterinis aliejus sudaro viršutines aromato natas. Jis suteikia žvalumo ir pozityvumo.
  • Karčiųjų apelsinų eterinis aliejus išgaunamas iš apelsinmedžio lapų ir žalių šakelių. Tai gėlinių natų šaltinis, suteikiantis saldumo ir švelnaus aštrumo.
  • Šildantis ir pikantiškas juodųjų pipirų eterinis aliejus sužadina pojūčius ir suteikia aiškumo pojūtį. Tai aromatas, kuris padeda sukoncentruoti mintis ir motyvuoja veikti.

Clarity Blend
PR-0000190

Specifinė nuoroda

Rekomenduojame