Gėlių galia eterinis aliejus

Gėlių galia eterinis aliejus

add_shopping_cart12 vnt. | 9 vnt.
local_shippingPristatymas per 1 - 2 d. dienas.

Šis aliejus magiškai atgaivina moteriškumą ir suteikia pasitikėjimo savimi bei odos spindesio. Džiaugsmingos egzotiškų gėlių puokštės natos – jazminai, apelsinmedžio žiedai ir pačiuliai – sužadina pojūčius. Tai puikiai derantys aromatai, kurie atgaivina ir kūną, ir mintis. Ši nuostabi trijulė nukelia į saulėtas atogrąžas!

  • Svaigus gėlinis jazmino aromatas suteikia ramybės ir švaros pojūtį. Jo aromatas turi afrodiziakinių savybių, tad taps jūsų pasitikėjimo savimi ir jausmingumo akcentu.
  • Medaus ir sodrių natų kupinas apelsinmedžio žiedų aromatas – tai džiaugsmo kvapas. Jis pakylėja nuotaiką, ramina nervus ir padeda subalansuoti emocijas.
  • Sodri ir saldi pačiulių nata padeda atgauti emocinį balansą ir pusiausvyrą. Šis žemiškas aromatas puikiai ramina nervus ir detoksikuojančiomis savybėmis. Tai magiškas ingredientas gerai savijautai ir puikiai išvaizdai!

Kilmės šalis: Jungtinė karalystė.

descriptionProdukto sudėtis ir aprašymas.
Kaina 15,90 €

Tūris: 10 ml.

local_shippingNemokamas siuntimas!
access_timePristatymas per 1 - 2 d. dienas.
Kiekis
Tai pat užsisakyti galite paskambinę telefonu 866700003 arba parašę el. paštu info@biofitus.lt
Nemokamas siuntimas

Talpa: 10 ml.

Kaip naudoti

Aliejų lašinkite į eterinio aliejaus difuzorių arba žvakidę aliejui kaitinti. Naudokite iki 5 lašų aliejaus. CLARITY BLEND eterinių aliejų mišiniams naudojami aliejai nėra skiedžiami, nenaudojami jokie papildomi nešikliai ar baziniai aliejai, todėl jų negalima naudoti tiesiai ant odos. Tai daugiafunkcis ir universalus produktas, kurį galima naudoti įvairiais būdais. Atsargiai: venkite tiesioginio sąlyčio su oda. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

GĖLIŲ GALIA difuzoriaus aliejų sudaro keturių harmoningai derančių eterinių aliejų mišinys, dvelkiantis džiaugsmu ir gėlių žiedlapiais, sužadinantis tikrąjį moteriškumą ir pojūčius:

  • Jazminų eterinis aliejus, išgaunamas iš augalo žiedų, užlieja jausmingu ir medumi dvelkiančiu aromatu. Jis pasižymi giliu atpalaiduojamuoju poveikiu, dėl kurio jis kartais priskiriamas afrodiziakams.
  • Apelsinmedžių žiedų eterinis aliejus suteikia gėlinių natų aromatui, praskaidrina salsvais žaliuojančios gamtos ir švelniai pikantiškais tonais.
  • Pačiulių eterinis aliejus sudaro pagrindinę aromato natą, suteikiančią gilų, saldų ir žemišką dvelksmą. Pačiulių aromatas pasižymi antidepresiniu poveikiu, ramina nervų sistemą.
  • Kvapiųjų šalavijų eterinis aliejus suteikia salsvą riešutų kvapo užuominą. Jis veikia kaip geros nuotaikos užtaisas ir atpalaiduoja kūną.

Clarity Blend
PR-0000188

Specifinė nuoroda

Rekomenduojame