Energijos pliūpsnis eterinis aliejus

Energijos pliūpsnis eterinis aliejus

add_shopping_cart5 vnt. | 16 vnt.
local_shippingPristatymas per 1 - 2 d. dienas.

Pagerinkite savo nuotaiką ir pasisemkite pozityvumo! Difuzoriaus aliejus ENERGIJOS PLIŪPSNIS tonizuoja išraiškingu rozmarinų, saldžiųjų apelsinų ir pipirmėčių mišiniu. Tai aromatas, kuris sužadina pojūčius, maloniai gaivina ir išlaisvina mintis.

  • Stimuliuojantys rozmarinai suteikia žvalumo ir budrumo. Sakoma, kad šis eterinis aliejus padeda lavinti atmintį, o tai yra puiki pagalba, jei studijuojate ar dirbate protinį darbą. Kvapnus ir aromatingas medienos ir pušies sakais persmelktas rozmarinų aromatas, kurį paįvairina citrusų natos, primena jaudinantį jūros brizą ir suteikia energijos mintims!
  • Šiltas citrusinis saldžiųjų apelsinų kvapas pakelia nuotaiką ir maloniai gaivina. Ryškus vaisinis aromatas primena apelsino žievelę - tai asocijuojasi su namų jaukumu ir gera nuotaika.
  • Gaivios, šaldančios, mėtinės pipirmėtės natos visada yra puikus pasirinkimas. Universalus jų eterinis aliejus puikiai gaivina ir stimuliuoja, pašalinga dirglumą aplinkai ir įtampą. Aštrus aromatas dvelkia vėsa ir gaiva... tai šviežumo pojūtis, padedanti mąstyti aiškiau ir susidėlioti mintis.

Kilmės šalis: Jungtinė karalystė.

descriptionProdukto sudėtis ir aprašymas.
Kaina 15,90 €

Tūris: 10 ml.

local_shippingNemokamas siuntimas!

access_timePristatymas per 1 - 2 d. dienas.
Kiekis
Tai pat užsisakyti galite paskambinę telefonu 866700003 arba parašę el. paštu info@biofitus.lt

Nemokamas siuntimas

Talpa: 10 ml.

Kaip naudoti

Aliejų lašinkite į eterinio aliejaus difuzorių arba žvakidę aliejui kaitinti. Naudokite iki 5 lašų aliejaus. CLARITY BLEND eterinių aliejų mišiniams naudojami aliejai nėra skiedžiami, nenaudojami jokie papildomi nešikliai ar baziniai aliejai, todėl jų negalima naudoti tiesiai ant odos. Tai daugiafunkcis ir universalus produktas, kurį galima naudoti įvairiais būdais. Atsargiai: venkite tiesioginio sąlyčio su oda. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

ENERGIJOS PLIŪPSNIS difuzoriaus aliejų sudaro trijų harmoningai derančių eterinių aliejų mišinys, kuris suteikia energijos ir gyvybingumo:

  • Pipirmėčių eterinis aliejus maloniai vėsina ir gaivina, o vėliau užlieja savo šildančiu poveikiu. Jis padeda pabusti ir suteikia žvalumo bei energijos.
  • Rozmarinų eterinis aliejus yra tarsi aktyvatorius – jis sužadina gyvybingumą ir stimuliuoja, paaštrina pojūčius ir gaivina kūną bei sielą.
  • Saldžiųjų apelsinų eterinis aliejus suteikia žaismingų natų aromatui, kurios gerina nuotaiką ir pabudina iš snaudulio.

Clarity Blend
PR-0000185

Specifinė nuoroda

Rekomenduojame