Citrusinis gardėsis eterinis aliejus

Citrusinis gardėsis eterinis aliejus

add_shopping_cart6 vnt. | 15 vnt.
local_shippingPristatymas per 1 - 2 d. dienas.

Gaivus citrusų dvelksmas pripildys jūsų namus saulės spindulių ir pozityvios nuotaikos. Šis gaivus mišinys trykšta saldžiųjų apelsinų, greipfrutų ir bergamočių aromatais, kurie suteikia energijos ir padeda subalansuoti emocijas.

  • Šildantis ir saldus, citrusais dvelkiantis apelsinas puikiai detoksikuoja ir atgaivina kūną bei sielą. Svaigus vaisinis aromatas puikiai pakelia nuotaiką.
  • Išraiškingas greipfrutas gaivina ir pažadina iš snaudulio. Šis aromatas pašalina slogią nuotaiką ir padeda atgauti balansą.
  • Citrusais dvelkiantis bergamočių aromatas gerina nuotaiką ir mažina nerimą bei padeda atsikratyti įkyrių minčių.

Kilmės šalis: Jungtinė karalystė.

descriptionProdukto sudėtis ir aprašymas.
Kaina 15,90 €

Tūris: 10 ml.

local_shippingNemokamas siuntimas!
access_timePristatymas per 1 - 2 d. dienas.
Kiekis
Tai pat užsisakyti galite paskambinę telefonu 866700003 arba parašę el. paštu info@biofitus.lt
Nemokamas siuntimas

Talpa: 10 ml.

Kaip naudoti

Aliejų lašinkite į eterinio aliejaus difuzorių arba žvakidę aliejui kaitinti. Naudokite iki 5 lašų aliejaus. CLARITY BLEND eterinių aliejų mišiniams naudojami aliejai nėra skiedžiami, nenaudojami jokie papildomi nešikliai ar baziniai aliejai, todėl jų negalima naudoti tiesiai ant odos. Tai daugiafunkcis ir universalus produktas, kurį galima naudoti įvairiais būdais. Atsargiai: venkite tiesioginio sąlyčio su oda. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

CITRUSINIO GARDĖSIO difuzoriaus aliejų sudaro trijų harmoningai derančių eterinių aliejų mišinys, kuris pagerina nuotaiką ir pozityviai nuteikia visai dienai:

  • Saldžiųjų apelsinų eterinis aliejus suteikia žaismingų natų aromatui, kurios gerina nuotaiką ir pabudina iš snaudulio.
  • Vaisinis greipfrutų eterinis aliejus padeda atkurti pusiausvyrą ir suteikia energijos.
  • Bergamočių eterinis aliejus atskleidžia citrusines ir vaisines natas, kurios skatina pozityvumą, gerą savijautą ir visa užliejantį džiaugsmo pojūtį.
Clarity Blend
PR-0000193

Specifinė nuoroda

Rekomenduojame