-Kokybė svarbiausia!

Aukščiausios kokybės maisto papildai

Garantuotas aukščiausias kokybės ir kainos santykis

Mūsų darbo misija – Jums pasiūlyti geriausios kokybės maisto papildus ir natūralią kosmetiką. Mes, kaip ir Jūs, suprantame, kad mūsų sveikata yra brangiausias turtas, todėl norime, kad mūsų siūloma produkcija būtų aukščiausios kokybės. Visada atkreipkite dėmesį į mūsų siūlomų papildų sveikųjų medžiagų koncentraciją vienoje tabletėje – dažnu atveju jie turi kelis kartus daugiau naudingųjų medžiagų vienoje dozėje lyginant su kitų gamintojų prekėmis.
Atsižvelgdami į rinkos situaciją, visada stengiamės pasiūlyti žemiausias kainas rinkoje ir taip pasiekti geriausią kokybės ir kainos santykį.

Pinigų gražinimas

Pinigų gąžinimas

Maisto papildams:

Jeigu įsigijote iš mūsų maisto papildus ir gavę prekę persigalvojote - mes pažadame priimti atgal kokybiškas, nepažeistas prekės ir už jas grąžinti sumokėtus pinigus. Jūsų prašome saugiai supakuoti norimas grąžinti prekes, ir jas išsiųsti registruotu paštu šiuo adresu: UAB Biofitus Bagušių g. 89A-2, Vilnius LT11311. Apie grąžinimą informuokite el. laišku info@biofitus.lt.
Dėmesio: Jeigu pirkdami prekės, pasinaudojote nemokamu pristatymu – šis mokestis bus išskaičiuotas iš grąžinamos sumos.

Kosmetikai:

Pagal Lietuvoje galiojančius įstatymus kosmetikos prekės negali būti gražinamos. Pagrindinė to priežastis - mes negalime žinoti ar klientas nepasinaudojo produktu.