Kodėl maisto papildus pirkti iš Biofitus.lt?

Maisto papildų pristatymas į namus

Mus rekomenduoja jums

Stengiamės, kad kiekvienas klientas būtų aptarnautas kokybiškai ir gautų norimus, aukštos kokybės maisto papildus. Nuolatos tikriname savo paslaugų kokybę, apklausiame savo klientus ir analizuojame gautus duomenis. Net 98% klientų 2015 metais pirkę maisto papildus iš www.biofitus.lt rekomenduoja mus savo draugams ir Jums.
Mūsų ekspertų komanda visada atsakys į Jūsų klausimus. Jeigu tik turite dvejonių ar klausimų dėl norimų įsigyti prekių - drąsiai skambykite ir mes Jums padėsime. Pagalbos numeris 868115322

Pirkti papildus

Sauus pirkimas

Saugus pirkimas

Niekas neturi turėti priėjimo prie jūsų banko sąskaitos – tik jūs patys. Norėdami, kad mūsų klientų sąskaitos būtų kaip įmanoma daugiau apsaugotos, leidžiame už pirkinius apmokėti bankiniu pavedimu, tik tokiu būdu galima garantuoti didžiausią saugumą. Taip pat suteikiame galimybę susimokėti grynaisiais kurjeriui, pristačius prekes.

Pirkti papildus

Maisto papildų pristatymas į namus

Nemokamas siuntimas ir greitas pristatymas

Norėdami Jums atsidėkoti už tai, kad renkatės mus -  suteikiame nemokamą maisto papildų pristatymą jau kitą darbo dieną (96% siuntų pristatomos kitą darbo dieną), kai siuntos vertė viršyja 28€. Suprantame, kad jūsų sveikata yra svarbiausia ir maisto papildų laukti ilgai negalite, tad visada garantuojame vieną greičiausių papildų pristatymą Lietuvoje, o tai pasiekti galime tik turėdami papildus savo sandėlyje, kuriuos išsiunčiame tą pačią dieną, kai tik gauname apmokėjimą. Sandėlyje visada turime daugiau nei 50 skirtingų, aukščiausios kokybės maisto papildų, kurių bendras svoris daugiau nei 500 kg. :)

Pirkti papildus