Antioksidantai  Yra 7 prekių.

Maisto papildai dovanų

Rūšiuoti pagal
 • Kofermentas Q10, – maisto papildas, kuris tikrai nėra naujovė, bet tikrasis jo atradimas ir pripažinimas yra būtent dabar.  Pakuotėje yra 90 kapsulių, kiekvienoje kapsulėje yra 200 mg
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  33,90€
 • Selenas nepaliauja stebinti mokslininkų, o jo teigiamo poveikio sričių sąrašas nuolat papildomas. „Selenium 200 µg ir ACE“ skirtas sveikai imuninei sistemai palaikyti. 90 tablečių. 
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  12,99€
 • Pasižymi antioksidacinėmis savybėmis; Gali padėti apsisaugoti nuo žalingo aplinkos poveikio; Gali padėti kovoti su ankstyvu senėjimu; Gali būti svarbios širdies, kraujagyslių, virškinimo funkcijoms...
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  16,90€
 • Žalios arbatos ekstraktas 90 kapsulių.
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  15,80€
 • Vitaminas C. Ypač didelis  medžiagos kiekis tabletėje - 1000 mg. Net 120 tablečių pakuotėje.
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  10,50€
 • Ciberžolė su juodaisiais pipirais. 90 kapsulių.Tinka vegetarams. Vienoje kapsulėje 600 mg ciberžolės.
  Pristatymas 1-2 d. dienos.
  16,90€
 • Ypač stiprios sudėties maisto papildas plaukams. Sudėtyje net 12 medžiagų. 90 kapsulių pakuotė, 3 mėnesių vartojimui.
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  24,30€

Antioksidantai

Dažniau ar rečiau tenka išgirsti ką nors panašaus į: „šiame maiste gausu antioksidantų“, „tai puikus antioksidantas“. O kas gi tie antioksidantai, kuo jie naudingi ir kaip mums jų gauti?

Esminė antioksidantų funkcija – kovoti su laisvaisiais radikalais. Jei žmogus sveikas, jo organizmas puikiai funkcionuoja, tai antioksidantai nesunkiai neutralizuoja laisvuosius radikalus, atiduodami pastariesiems savo elektronus. Bet sutrikus antioksidacinei sistemai į organizmą patekę laisvieji radikalai  gali pažeisti labai svarbias ląsteles ar jų komponentus. Laisvųjų radikalų pažeisti ląstelių komponentai miršta arba jų veikla būna sutrikdoma, dėl ko atsiranda įvairios ligos.

O kokie veiksniai skatina laisvųjų radikalų atsiradimą? Laisvieji radikalai gali susidaryti dėl cigarečių dūmų bei kitokio oro užterštumo, toksinų, alkoholio vartojimo, taip pat jei kraujyje yra aukštas cukraus lygis. Laisvieji radikalai susidaro ir per ilgai lepinantis saulės voniomis, nuo didelio suvartojamo polinesočiųjų riebalų rūgščių kiekio, infekcijų, suvartojamos geležies, magnio, cinko bei vario pertekliaus. Ir tai dar ne viskas, nes laisvųjų radikalų susidarymą gali suponuoti ir deguonies stoka arba, atvirkščiai, perteklius organizme, per didelis vitamino C ir E kiekis ir antioksidantų stoka.

Esminis klausimas – kaip organizmą aprūpinti antioksidantais? Pirmiausia reikia paminėti, kad organizmas ir pats gamina antioksidantus. Bet jų pakanka ne visada. Atsikratę minėtų veiksnių, kurie skatina laisvųjų radikalų susidarymą, turėtumėte susikoncentruoti į savo mitybą. Į racioną įtraukite kuo daugiau produktų, kurie yra tikri antioksidantų šaltiniai. Pavyzdžiui:

 • karotenoidų gausite valgydami daugiau ryškių spalvų daržovių bei vaisių, pavyzdžiui, morkų, špinatų, pomidorų ir pan.;
 • flavonoidų gausite valgydami daugiau obuolių, mėlynių, abrikosų, aviečių, alyvuogių, petražolių, citrusinių vaisių ir pan.;
 • izotiocianatų gausite valgydami daugiau brokolių, žiedinių kopūstų, pekininių kopūstų, briuselinių kopūstų, ridikėlių, ropių ir pan.;
 • resveratrolių gausite valgydami daugiau vynuogių, mėlynių, spanguolių bei žemės riešutų;
 • taninų gausite valgydami daugiau persimonų, lęšių, riešutų, granatų ir gerdami žaliosios arbatos.

Pomėgiai, įpročiai, gyvenimo būdas viską sureguliuoja taip, kad ne visada galima gauti visas reikiamas medžiagas ir reikiamą jų kiekį su maistu. Todėl geriausia išeitis – maisto papildai. Rekomenduotinas maisto papildas „CoEnzyme Q10“, kurio veiklioji medžiaga yra kofermentas Q10. Šis kofermentas traktuojamas kaip puikus antioksidantas, galintis efektyviai apsaugoti ląsteles nuo laisvųjų radikalų poveikio. Maža to, šis maisto papildas gali padėti stiprinti imuninę sistemą, reguliuoti cukraus kiekį kraujyje, mažinti stresą bei nuovargį, padėti atminčiai ir gerinti širdies veiklą.

Dideliu antioksidantų kiekiu pasižymi Goji uogos, kurios sudaro maisto papildo „Goji Berry“ pagrindą. Tai puikus antioksidantų šaltinis, galintis padėti lėtinti senėjimo procesus bei ilginti gyvenimo trukmę. Taip pat šis maisto papildas ir jame esančios Goji uogos gali padėti palaikyti normalų kraujo spaudimą, suteikti energijos, mažinti cholesterolio koncentraciją kraujyje, slopinti galvos skausmą, gerinti miego kokybę, regėjimą, itin puikiai neutralizuoti laisvuosius radikalus, stiprinti raumenis bei kaulus, stiprinti širdį ir saugoti ją nuo tokių ligų kaip Miokardo infarktas ir t.t. Šio maisto papildo teigiamų savybių sąrašas labai ilgas.

Puikiomis antioksidacinėmis savybėmis pasižymi ir maisto papildas „Acai Berry“. Būtent Acai uogos žinomos visame pasaulyje kaip vienas stipriausių natūralių antioksidantų. Tad maisto papildas gali padėti apsisaugoti nuo neigiamo laisvųjų radikalų poveikio, žalingo aplinkos poveikio, padėti kovoti su ankstyvu senėjimu. Maisto papildas galimai reikšmingas ir širdžiai, virškinimo funkcijoms bei bendrai žmogaus sveikatos būklei.

Be minėtos pagrindinės antioksidantų funkcijos – kovoti su laisvaisiais radikalais, teigiama, jog jie padeda stabdyti senėjimą, turi teigiamos įtakos išvaizdai, net gali padėti užkirsti kelią onkologinėms ligoms.