Sąnariams, kaulams  Yra 6 prekių.

Maisto papildai dovanų

Rūšiuoti pagal
 • Gliukozaminas ir chondroitinas yra pagrindinės sąnario kremzlės sudedamosios dalys.
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  14,90€
 • Hialurono rūgšties 50 mg maisto papildas tai grožio šaltinis jūsų kūnui. Net 90 kapuslių, o kiekvienoje po 50 mg.
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  26,70€
 • CINKAS, MAGNIS IR VITAMINAS B6 maisto papildas. Net 90 tablečių
  Super kaina!
  Pristatysime per 1 - 2 d. dienas.
  11,40€ 13,40€
 • Geležies maisto papildas 90 tablečių po 14 mg.
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  11,90€
 • Pakuotėje 120 tablečių D3 vitamino. Vienoje tabletėje 125 μg D3 vitamino, kas atitinka 5000 TV.
  Pristatymas 1-2 d.dienos
  13,90€
 • Pakuotėje 120 tablečių, kuriose 100 μg K2 vitamino ir 125 μg D3 vitamino
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  16,30€

Maisto papildai skirti sąnariams ir kaulams

Dar prieš kurį laiką sąnarių problemos buvo siejamos su amžiumi – neva kuo vyresnis, tuo didesnė tikimybė turėti sąnarių problemų, o štai senatvėje tai kone neišvengiamas dalykas. Šiandien tendencijos kiek kitokios – sąnariai kelia problemų ir pakankamai jauniems asmenims, todėl amžius jau nėra rodiklis sąnarių problemoms atsirasti. Sąnarių skausmas ir kitos problemos dažnai užklumpa profesionalius sportininkus, nepriklausomai nuo jų amžiaus, taip pat jos nesvetimos ir masažuotojams, fiziškai aktyvų gyvenimą gyvenantiems asmenims.

Didžioji dalis sąnarių problemų yra susijusios su kremzlėmis, tiksliau – jų susidėvėjimu. O kokybiški maisto papildai turi medžiagų, kurios galimai gerina kremzlės būklę. Tad jei patenkate į didesnės rizikos susidurti su sąnarių ligomis grupę, palepinkite savo sąnarius ir kaulus specialiai jiems sukurtais maisto papildais.

Svarbiausios medžiagos sąnariams yra dvi: gliukozaminas ir chondroitinas. Gliukozaminas reikšmingas kremzlinio audinio formavimuisi bei atsinaujinimui. O chondroitinas yra esminė kremzlę sudaranti medžiaga, kurią gamina ir pats organizmas, bet bėgant laikui ar dėl kitų kremzlę veikiančių aspektų chondroitino kiekis sąnariuose mažėja. Tai suponuoja kremzlių sausumą, sunkesnį lankstumą bei trapumą. Norint džiaugtis funkcionaliais sąnariais, nejusti diskomforto ir skausmo rekomenduojama vartoti specialiai sąnariams bei kaulams skirtus maisto papildus.

Geriausias variantas, jei drauge gaunate ir gliukozamino, ir chondroitino. Maisto papildas „Gliukozaminas ir chondroitinas“ – tai dvi nepamainomos medžiagos viename. Šis derinys mažina traumų riziką, didina spartesnio žaizdų sugijimo tikimybę, padeda atkurti kremzlių elastingumą, taip pat efektyviai gali padėti sumažinti sąnarių patinimą, skausmą ar nemalonų girgždėjimą, kuris ne tik sukelia diskomfortą, bet ir gerokai erzina.

Be paminėtų dviejų medžiagų, sąnariams bei kaulams svarbūs ir mikroelementai, pavyzdžiui, magnis, cinkas, taip pat vitaminas E. Šie mikroelementai ir vitaminai reikšmingi, jie gaunami su maistu, bet to gaunamo kiekio ne visada pakanka, todėl neretai rekomenduojama papildomai vartoti ir maisto papildų. Maža to, maisto papildas „Cinkas, magnis ir vitaminas B6“ neapsiriboja vien nauda sąnariams. Šis derinys padeda mažinti nervingumą, kraujospūdį, nuovargį raumenyse, cinkas, magnis ir vitaminas B6 gerai veikia odą, palukus bei nagus, spirtina imuninę sistemą. Magnio, cinko bei vitamino B6 atsargos sparčiau senka įtemptai dirbant, sportuojant, todėl jei juntate darbingumo sumažėjimą, greitą nuovargį, jei sutrinka širdies ritmas, vargina odos niežulys, nemiga, tai signalai, kad organizmas stokoja šių mineralų. Siekiant papildyti šių medžiagų atsargas organizme tikslinga vartoti maisto papildą „Zinc, Magnesium and Vitamin B6“.

Sąnarių kremzlių elastingumą palaikyti padeda ir hialurono rūgštis, todėl besirūpinantys savo sąnarių ir kaulų gera būkle neretai vartoja maisto papildą „Hialurono rūgštis“. Viena esminių hialurono rūgšties funkcijų – sutepti sąnarius, todėl ši medžiaga turi teigiamos įtakos sąnarių sveikatai. Tiesa, šio produkto teigiamas poveikis neapsiriboja vien tik kremzlių elastingumo palaikymu, hialurono rūgštis labai naudinga odai, plaukams bei nagams, padeda apsaugoti ląstelių struktūrą, palaikyti reikiamą odos drėgmės pusiausvyrą ir elastingumą.

Siekiant kuo didesnio maisto papildų sąnariams bei kaulams efektyvumo, drauge svarbūs ir kiti aspektai. Pavyzdžiui, tinkama mityba. Pastaroji reikšminga bendrai žmogaus sveikatai, tad sąnariai – ne išimtis. Svarbu, kad kiekvieną dieną su maistu gautume kuo įvairesnių maisto medžiagų, tuomet ir traumų tikimybė atitinkamai mažėja. Sveikai besimaitinančius asmenis rečiau kamuoja skausmas ir kiti negalavimai.

Judėjimas – jis taip pat labai svarbus sąnariams ir kaulams, jei vartojate maisto papildų. Kodėl? Fizinis krūvis aktyvina kraujotaką – tai padeda maisto papildams efektyviau veikti.