Širdžiai vitaminai  Yra 13 prekių.

Maisto papildai dovanų

Rūšiuoti pagal
 • Žalios arbatos ekstraktas 90 kapsulių.
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  15,80€
 • Vienoje tabletėje 200 μg chromo.
  Super kaina!
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  9,81€ 10,90€ -10%
 • Kofermentas Q10, – maisto papildas, kuris tikrai nėra naujovė, bet tikrasis jo atradimas ir pripažinimas yra būtent dabar.  Pakuotėje yra 90 kapsulių, kiekvienoje kapsulėje yra 200 mg
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  33,90€
 • Pasižymi antioksidacinėmis savybėmis; Gali padėti apsisaugoti nuo žalingo aplinkos poveikio; Gali padėti kovoti su ankstyvu senėjimu; Gali būti svarbios širdies, kraujagyslių, virškinimo funkcijoms...
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  16,90€
 • Stiprios koncentracijos Ginkmedžio ekstraktas. Širdžiai, nervų sistemai, raumenims, atminčiai.
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  16,90€
 • Maisto papildas jūsų širdžiai ir kraujagyslėms. Pakuotėje 90 tablečių.
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  14,99€
 • Omega-3, 6 ir 9 riebalų rūgštys – vienas iš labiausiai vertinamas maisto papildas, tinkantis įvairaus amžiaus žmonėms.Net 100 kapsulių! Alfa linoleno rūgštis padeda palaikyti normalią cholesterolio...
  Pristatymas 1-2 d. dienos.
  11,90€
 • L-Argininas raumenų masei, vyrų seksualumui, kraujo spaudimui, širdies spaudimui, kraujagyslių sistemai.
  Pristatymas 1-2 d.
  13,74€
 • Chitozanas maisto papildas. Pakuotėje 90 tablečių. Chitozanas padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje
  Super kaina!
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  16,90€ 18,90€
 • Geležies maisto papildas 90 tablečių po 14 mg.
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  11,90€
 • Natūrali Spirulina. Pakuotėje 90 kapuslių po 500 mg.
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  13,60€
 • El. paštu info@biofitus.lt parašykite kokiai sumai norite pirkti dovanų kuponą, mes atsiųsime mokėjimui reikalingus duomenis ir dovanų kuponą.
  0,00€
 • Pakuotėje 120 tablečių, kuriose 100 μg K2 vitamino ir 125 μg D3 vitamino (5000 TV)
  Super kaina!
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  14,67€ 16,30€ -10%

Vitaminai širdžiai

Pagrindiniai širdies ir kraujagyslių ligas sukeliantys veiksniai yra rūkymas, padidėjusi cholesterolio koncentracija kraujyje, padidėjęs arterinis kraujo spaudimas, mažas fizinis aktyvumas ir netinkama mityba. Neretai pasitaiko, kad susideda ir keli šie rizikos veiksniai taip dar labiau padidindami riziką susirgti. Pavyzdžiui, rūkantis asmuo, turintis aukštą arterinio kraujo spaudimą ir netinkamai besimaitinantis tikrai turėtų labai susirūpinti savo sveikata ir būtinai keisti gyvenimo būdą. Neretai nesusimąstome tol, kol nenutinka nelaimė. Bet jei būtume sąmoningesni nuolat, daugelio ligų, tikėtina, išvengtume.

Be paminėtų esminių rizikos veiksnių, riziką susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis didina ir antsvoris ar net nutukimas, stresas, cukrinis diabetas bei dažnas ir / ar didelių kiekių alkoholio vartojimas.

Pastaruoju metu viešojoje erdvėje ypač daug kalbama apie fizinio aktyvumo naudą, svarbą, šalia daugiabučių dygsta treniruoklių aikštelės – taip gyventojams sudaroma daugiau galimybių judėti, sportuoti. Būti fiziškai aktyviu nereiškia, kad reikia reguliariai lankytis sporto klube ir pan. Sveikatai bus labai naudinga ir tai, jei per dieną skirsite bent 30 minučių greitam ėjimui, bėgimui, važiavimui dviračiu.

Stresas – dažnas svečias kiekvieno žmogaus gyvenime, juo labiau turint omenyje, kad gyvename labai įtemptu ritmu, neretas dirba viršvalandžius, turi didelius krūvius ir pan. Problemos dėl paskolų, mokslų, darbo, šeimos, vaikų, sveikatos, santykių ir t.t. – visa tai kelia stresą, kuris tiesiogiai veikia kraujospūdį, didina ir stresinių hormonų skaičių, o pastarieji sukelia spazmus kraujagyslėse. Viskas tarytum užburtas ratas.

Kaip žinoti, kad laikas susirūpinti širdimi? Širdies ir kraujagyslių ligų simptomus pažinti nelengva, jų arba pradžioje nebūna, arba jie „nurašomi“ kitiems organams ir ligoms. Pirmiausia apie širdies ir kraujagyslių ligas praneša širdies plote atsiradęs skausmas, kuris gali būti vienoje vietoje, o gali plisti. Skausmas gali pasireikšti drauge su šaltu prakaitu, galvos svaigimu, nerimu. Pajutus šiuos simptomus privalu nedelsiant kreiptis į specialistus. Su širdimi susijusias problemas signalizuoja ir dusulys.

Taigi, nelaukite, kol pajusite skausmą širdies plote, silpnumą, dusulį ar kitus simptomus, širdimi rūpinkitės nuolat: sveikai maitinkitės, būkite fiziškai aktyvūs, nevartokite alkoholio, nerūkykite, mažinkite nerimą ir stresą.