Širdžiai, kraujagyslėms, cholesteroliui  Yra 11 prekių.

Maisto papildai dovanų

Rūšiuoti pagal
 • Tonizuoja, suteikia energijos, turi savybių, kuriuos greitina medžiagų apykaitą.
  Super kaina!
  11,85€ 15,80€ -25%
 • Chromas – svarbus angliavandenis, kuris veikia kaip organinis kompleksas, žinomas gliukozės toleravimo faktoriaus (GTF) pavadinimu.
  Laukiame papildymo. Pristatysime per 5-7 d.d.
  10,90€
 • Kofermentas Q10, – maisto papildas, kuris tikrai nėra naujovė, bet tikrasis jo atradimas ir pripažinimas yra būtent dabar, kai atskleidžiama vis daugiau naudingų kofermento Q10 savybių.  Pakuotėje...
  Laukiame papildymo. Pristatysime per 5-7 d.d.
  22,90€
 • Pasižymi antioksidacinėmis savybėmis; Gali padėti apsisaugoti nuo žalingo aplinkos poveikio; Gali padėti kovoti su ankstyvu senėjimu; Gali būti svarbios širdies, kraujagyslių, virškinimo funkcijoms...
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  16,90€
 • Stiprios koncentracijos Ginkmedžio ekstraktas. Širdžiai, nervų sistemai, raumenims, atminčiai.
  15,90€
 • Maisto papildas jūsų širdžiai ir kraujagyslėmsPlanuojame gauti sausio 15-17 d.
  14,99€
 • Omega-3, 6 ir 9 riebalų rūgštys – vienas iš labiausiai vertinamas maisto papildas, tinkantis įvairaus amžiaus žmonėms. Net 100 kapsulių!!
  11,90€
 • Teigiama, kad L-Argininas gali padėti didinti raumenų masę, pagerinti vyrų seksualumą, sureguliuoti kraujo spaudimą, pagerinti širdies, kraujagyslių sistemos būklę.
  Super kaina!
  Pristatymas 1-2 d.
  10,99€ 13,74€ -20%
 • Maisto papildas „Chitozanas“ yra skirtas norintiems sulieknėti, drauge stiprinant savo organizmą, imuninę sistemą. Pakuotėje 90 tablečių.
  Super kaina!
  16,90€ 18,90€
 • Geležies maisto papildas 90 tablečių.
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  11,90€
 • Laikantis dietos padeda normalizuoti medžiagų apykaitą, stabilizuoti kūno svorį, padidinti organizmo gyvybingumą, jo atsparumą, protinį ir fizinį darbingumą.
  Pristatysime per 2-3 d.d.
  13,60€

Maisto papildai širdžiai, kraujagyslėms

Daugeliui tikrai žinoma, jog širdies ir kraujagyslių ligos yra pagrindinė mirties priežastis Europoje, neatsižvelgiant į lytį. Statistika toli gražu nedžiugina, tad kiekvienas turime kuo daugiau gauti informacijos apie širdies ir kraujagyslių ligas, rizikos veiksnius bei prevenciją.

Pagrindiniai širdies ir kraujagyslių ligas sukeliantys veiksniai yra rūkymas, padidėjusi cholesterolio koncentracija kraujyje, padidėjęs arterinis kraujo spaudimas, mažas fizinis aktyvumas ir netinkama mityba. Neretai pasitaiko, kad susideda ir keli šie rizikos veiksniai taip dar labiau padidindami riziką susirgti. Pavyzdžiui, rūkantis asmuo, turintis aukštą arterinio kraujo spaudimą ir netinkamai besimaitinantis tikrai turėtų labai susirūpinti savo sveikata ir būtinai keisti gyvenimo būdą. Neretai nesusimąstome tol, kol nenutinka nelaimė. Bet jei būtume sąmoningesni nuolat, daugelio ligų, tikėtina, išvengtume.

Be paminėtų esminių rizikos veiksnių, riziką susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis didina ir antsvoris ar net nutukimas, stresas, cukrinis diabetas bei dažnas ir / ar didelių kiekių alkoholio vartojimas.

Pastaruoju metu viešojoje erdvėje ypač daug kalbama apie fizinio aktyvumo naudą, svarbą, šalia daugiabučių dygsta treniruoklių aikštelės – taip gyventojams sudaroma daugiau galimybių judėti, sportuoti. Būti fiziškai aktyviu nereiškia, kad reikia reguliariai lankytis sporto klube ir pan. Sveikatai bus labai naudinga ir tai, jei per dieną skirsite bent 30 minučių greitam ėjimui, bėgimui, važiavimui dviračiu.

Stresas – dažnas svečias kiekvieno žmogaus gyvenime, juo labiau turint omenyje, kad gyvename labai įtemptu ritmu, neretas dirba viršvalandžius, turi didelius krūvius ir pan. Problemos dėl paskolų, mokslų, darbo, šeimos, vaikų, sveikatos, santykių ir t.t. – visa tai kelia stresą, kuris tiesiogiai veikia kraujospūdį, didina ir stresinių hormonų skaičių, o pastarieji sukelia spazmus kraujagyslėse. Viskas tarytum užburtas ratas.

Kaip žinoti, kad laikas susirūpinti širdimi? Širdies ir kraujagyslių ligų simptomus pažinti nelengva, jų arba pradžioje nebūna, arba jie „nurašomi“ kitiems organams ir ligoms. Pirmiausia apie širdies ir kraujagyslių ligas praneša širdies plote atsiradęs skausmas, kuris gali būti vienoje vietoje, o gali plisti. Skausmas gali pasireikšti drauge su šaltu prakaitu, galvos svaigimu, nerimu. Pajutus šiuos simptomus privalu nedelsiant kreiptis į specialistus. Su širdimi susijusias problemas signalizuoja ir dusulys.

Jei Jūsų gyvenime yra širdies ir kraujagyslių ligas sukeliančių veiksnių, nelaukite, kol pajusite ligų simptomus, diskomfortą, pasirūpinkite savo sveikata anksčiau. Tai padaryti gali padėti kokybiški maisto papildai širdžiai ir kraujagyslėms. Itin vertinamas maisto papildas „Cholesterol Reducer“. 99 proc. maisto papildo sudaro fitosterolis, atitinkantis net 800 mg augalinių sterolių. O pastarųjų struktūra panaši į cholesterolio struktūrą. Manoma, jog būtent augaliniai steroliai turi savybę dalinai blokuoti cholesterolio pasisavinimą žarnyne ir taip galimai mažina to blogojo cholesterolio patekimą į kraują. Teigiama, jog kiekvieną dieną suvartojus 800 mg augalinių sterolių drauge su maistu, yra galimybė mažinti cholesterolio kiekį kraujyje tiek, kad būtų mažinama rizika susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis. Maisto papildą „Cholesterol Reducer“ rekomenduojama vartoti tiems, kurie nepakankamai augalinių sterolių gauna su maistu (šaltiniai: grūdai, riešutai, augaliniai aliejai, vaisiai, daržovės, sėklos).

L-Arginie“ – dar vienas maisto papildas, rekomenduojamas tiems, kurie rūpinasi savo širdimi. Teigiama, jog šis maisto papildas gali padėti reguliuoti kraujo spaudimą bei gerinti širdies veiklą, kraujagyslių sistemos būklę. L-Argininas yra natūrali aminorūgštis, įeinanti į baltymų sudėtį. Mokslininkai šią aminorūgštį pavadino stebuklingąja molekule, organizme virstančia azoto oksidu. O pastarasis padeda atpalaiduoti bei išplėsti kraujagysles.

Taigi, nelaukite, kol pajusite skausmą širdies plote, silpnumą, dusulį ar kitus simptomus, širdimi rūpinkitės nuolat: sveikai maitinkitės, būkite fiziškai aktyvūs, nevartokite alkoholio, nerūkykite, mažinkite nerimą ir stresą bei periodiškai palepinkite savo širdį kokybiškais maisto papildais.