Akims  Yra 4 prekių.

Maisto papildai dovanų

Rūšiuoti pagal
 • Provision maisto papildas akims 90 TABLEČIŲ
  Super kaina!
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  12,72€ 15,90€ -20%
 • Maisto papildas išparduotas. Rekomenduojame rinktis Provision maisto papildą akims: https://biofitus.lt/maisto-papildai/67-vitaminai-akims.html
  13,90€
 • Selenas nepaliauja stebinti mokslininkų, o jo teigiamo poveikio sričių sąrašas nuolat papildomas. „Selenium 200 µg ir ACE“ skirtas sveikai imuninei sistemai palaikyti. 90 tablečių.  DOVANOS! Šią...
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  12,99€
 • El. paštu info@biofitus.lt parašykite kokiai sumai norite pirkti dovanų kuponą, mes atsiųsime mokėjimui reikalingus duomenis ir dovanų kuponą.
  0,00€

Vitaminų akims šaltinis

Akys ir jų sveikata yra be galo svarbios, nes būtent akys mums atveria vartus į pasaulį, padeda matyti aplinką, žmones, su kuriais bendraujame, matyti viską. Geras regėjimas – didžiulis privalumas, turintis labai didelės įtakos gyvenimo kokybei: geras regėjimas suteikia plačias galimybes užsiimti norima veikla, dirbti norimą darbą ir pan. Turbūt daugelis nė nesusimąstome, ką prarastume drauge su geru regėjimu. Labai svarbu pasirūpinti, kad akys gautų joms svarbių vitaminų ir mineralų. Kokie jie?

Svarbu tai, jog nei kompiuteris, nei knyga, nei telefonas patys savaime nėra blogis akims. Esmė tame, jog mūsų akys nėra pritaikytos ilgai žvelgti į vieną tašką, kuomet beveik nemirksima ir taip akys sausėja. Todėl specialistai rekomenduoja intensyviai dirbant ar daug skaitant periodiškai atsitraukti nuo objekto, į kurį susikaupę žvelgiame, ir padaryti kelis pratimus akims. Visi pratimai yra labai lengvi, atliekami darbo vietoje ir užima labai nedaug laiko. Bet jų nauda yra didžiulė! Kitas aspektas – mityba – irgi turi didelės įtakos regėjimui. Rekomenduojama kuo daugiau vartoti vaisių ir daržovių, petražolių, jūros gėrybių, saulėgrąžų, obuolių ir kitų produktų, kuriuose yra akims būtinų vitaminų.