Akims

Kaina 19,30 €
Vitaminų rinkinys skirtas išlaikyti normalų regėjimą. Pakuotėje 90 kapsulių kurių užteks 3 mėnesių vartojimo kursui.
Kaina 13,30 €
Vienoje tabletėje net 200 mcg Seleno, aukštos kokybės, stiprios sudėties Selenas. Pakuotėje 90 tablečių, kurių užteks 3 mėn. vartojimo kursui....
Kaina 0,00 €
El. paštu info@biofitus.lt parašykite kokiai sumai norite pirkti dovanų kuponą, mes atsiųsime mokėjimui reikalingus duomenis ir dovanų kuponą.

Vitaminų akims šaltinis

Akys ir jų sveikata yra be galo svarbios, nes būtent akys mums atveria vartus į pasaulį, padeda matyti aplinką, žmones, su kuriais bendraujame, matyti viską. Geras regėjimas – didžiulis privalumas, turintis labai didelės įtakos gyvenimo kokybei: geras regėjimas suteikia plačias galimybes užsiimti norima veikla, dirbti norimą darbą ir pan. Turbūt daugelis nė nesusimąstome, ką prarastume drauge su geru regėjimu. Labai svarbu pasirūpinti, kad akys gautų joms svarbių vitaminų ir mineralų. Kokie jie?

Svarbu tai, jog nei kompiuteris, nei knyga, nei telefonas patys savaime nėra blogis akims. Esmė tame, jog mūsų akys nėra pritaikytos ilgai žvelgti į vieną tašką, kuomet beveik nemirksima ir taip akys sausėja. Todėl specialistai rekomenduoja intensyviai dirbant ar daug skaitant periodiškai atsitraukti nuo objekto, į kurį susikaupę žvelgiame, ir padaryti kelis pratimus akims. Visi pratimai yra labai lengvi, atliekami darbo vietoje ir užima labai nedaug laiko. Bet jų nauda yra didžiulė! Kitas aspektas – mityba – irgi turi didelės įtakos regėjimui. Rekomenduojama kuo daugiau vartoti vaisių ir daržovių, petražolių, jūros gėrybių, saulėgrąžų, obuolių ir kitų produktų, kuriuose yra akims būtinų vitaminų.

Dovanos visada