Odai, plaukams, nagams  Yra 12 prekių.

Maisto papildai dovanų

Rūšiuoti pagal
 • Pakuotėje 90 tablečių.Skilinėja nagai? Jaučiate, kad greičiau pavargstate? Vargina dažni galvos skausmai, dirglumas? O gal juntate nevalingai trūkčiojančius raumenis, tirpstančias galūnes? Šie ir...
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  11,90€
 • Omega-3, 6 ir 9 riebalų rūgštys – vienas iš labiausiai vertinamas maisto papildas, tinkantis įvairaus amžiaus žmonėms.Net 100 kapsulių!!
  Pristatymas 1-2 d. dienos.
  11,90€
 • 90 kapsulių. Pagrindinė šio maisto papildo sudedamoji dalis yra jūrinis kolagenas – puikus antioksidantas, saugantis odą nuo laisvųjų radikalų. Šis kolagenas ne tik skatina odos ląsteles...
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  23,90€
 • Kofermentas Q10, – maisto papildas, kuris tikrai nėra naujovė, bet tikrasis jo atradimas ir pripažinimas yra būtent dabar, kai atskleidžiama vis daugiau naudingų kofermento Q10 savybių.  Pakuotėje...
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  33,90€
 • Selenas nepaliauja stebinti mokslininkų, o jo teigiamo poveikio sričių sąrašas nuolat papildomas. „Selenium 200 µg ir ACE“ skirtas sveikai imuninei sistemai palaikyti. 90 tablečių. 
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  12,99€
 • Hialurono rūgšties 50 mg maisto papildas tai grožio šaltinis jūsų kūnui. Net 90 kapuslių, o kiekvienoje po 50 mg.
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  23,90€
 • CINKAS, MAGNIS IR VITAMINAS B6 maisto papildas. Net 90 tablečių
  Super kaina!
  Pristatymas 5-7 d. dienos.
  11,40€ 13,40€
 • Maisto papildas „Biotinas“ skirtas palaikyti normalią energijos apykaitą, nervų sistemos veiklą, taip pat normalią maistinių medžiagų apykaitą. Šis maisto papildas itin svarbus gerai plaukų, odos...
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  13,20€
 • Geležies maisto papildas 90 tablečių po 14 mg.
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  11,90€
 • Vitaminas D3 yra itin reikšmingas imuninei sistemai, plaukams, gerai dantų bei kaulų būklei, taip pat ir raumenų funkcijai.
  Pristatymas 1-2 d.dienos
  13,90€
 • Ypač stiprios sudėties maisto papildas plaukams. Net 12 veikliųjų medžiagų. 90 kapsulių pakuotė, 3 mėnesių vartojimui.
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  24,30€
 • Skystas maisto papildas plaukams, odai ir nagams. Kompleksas susideda net iš 27 skirtingų medžiagų būtinų normaliai plaukų, nagų ir odos būklei palaikyti. Tarp šių medžiagų yra Hialurono rūgštis,...
  Pristatymas per 1-2 d. dienas.
  37,30€

Maisto papildai skirti odai, plaukams ir nagams

Oda, plaukai ir nagai neretai išduoda daugelį ligų. Bet susirūpinti tiek oda, tiek plaukais ir nagais reikia ne tik tada, šios kūno dalys tampa nereprezentatyvios: oda tarsi suglemba, praranda spalvą, nagai sluoksniuojasi ar pagelsta, o plaukai atrodo tarsi nušiurę, nebespindi.

Odai, plaukams ir nagams ypač daug dėmesio skiria moterys, šioms kūno dalims dažnai taikomos įvairios procedūros, naudojamos kosmetikos priemonės. Daugelis jų veikia tik iš išorės, bet nepatenka po oda, į gilesnes struktūras. Maisto papildai – vienas efektyviausių pasirinkimų, jei norite džiaugtis sveikais ir žvilgančiais plaukais, skaisčia oda ir tvirtais nagais.

Kalbant apie odą dažnai linksniuojamas hialuronas – būtent ši medžiaga siejama su odos elastingumu ir sveikata. Maisto papildas „Hialurono rūgštis“ ir jame esanti hialurono rūgštis padeda palaikyti reikiamą odos drėgmės pusiausvyrą, elastingumą, teigiamai veikia ir plaukus. Nors hialurono rūgštis yra organizme randama medžiaga, visgi maždaug atšventus dvidešimtąjį gimtadienį jos žmogaus organizme ima mažėti, o vyresniame amžiuje ir labai sparčiai, būtent todėl atsiranda raukšlės, oda praranda elastingumą, suglembą. Hialurono rūgšties atsargas sparčiau sekina ir alkoholio vartojimas, rūkymas, netinkama mityba, stresas ir pan. Tad jei Jums būdingas toks gyvenimo būdas, tai turėtumėte savo odą ir plaukus periodiškai palepinti „Hialurono rūgšties“ maisto papildų kursu. Neretai svarstoma alternatyva: kosmetikos priemonės ar maisto papildai? Pavyzdžiui, kremai odą veikia tik iš viršaus, t. y. viršutinį jos sluoksnį. Tad vizualiai odos išvaizdą pagerinti jie gali, bet prasidėjus senėjimo procesams, turint problematišką odą, reikalinga ne paviršinė pagalba, o gydymas, pagalba gilesniems odos sluoksniams, kuriuos, tikima, jog veikia kokybiški maisto papildai. Maisto papilde esanti hialurono rūgštis patenka į giliausius odos sluoksnius, tad gali odai padėti kur kas efektyviau nei tepami kremai.

Selenas – jį taip pat būtina paminėti, kalbant apie odos, plaukų ir nagų sveikatą. Selenas traktuojamas kaip itin stiprus antioksidantas, taip pat mikroelementas, galintis iš organizmo pašalinti gyvsidabrį, šviną. Maža to, selenas gali apsaugoti ir nuo odos uždegimų. Maisto papildas „Selenas ir ACE“ yra skirtas ne tik minėtoms kūno dalims, bet ir visai imuninei sistemai. Seleno ir vitaminų A, C bei E derinys gali apsaugoti nuo neigiamo laisvųjų radikalų poveikio, nuo toksinų, jis naudingas nuolat patiriantiems stresą, norintiems pavėlinti natūralius odos senėjimo procesus. Šis derinys naudingas ir akims, ne tik odai, plaukams bei nagams. Nors seleno galime gauti su maistu, ne visada su maistu gaunamo mikroelemento kiekio pakanka, todėl tikslinga vartoti maisto papildą.

Dar vienas populiarus maisto papildas tarp besirūpinančių savo odos būkle ir plaukų bei nagų sveikata yra „Co Enzyme Q10“, kurio pagrindinė veiklioji medžiaga – kofermentas Q10, reikšmingas ląstelių energijos gamybos procese, vertingas nuolat patiriantiems stresą, galimai teigiamai veikiantis imuninę sistemą bei saugantis nuo neigiamo laisvųjų radikalų poveikio. Kofermento Q10 kiekis organizme pradeda mažėti sulaukus maždaug trisdešimties, taip pat maisto papildas „Co Enzyme Q10“ vertingas ir daug fiziškai dirbantiems, sergantiems širdies ligomis, infekcinėmis ligomis, anemija, jei vargina aukštas kraujospūdis ir kt.

Oda, plaukai ir nagai – tai kūno dalys, kurios mus tarsi reprezentuoja, kurios yra matomos ir atspindi bendrą žmogaus sveikatą. Maisto papildai, specialiai sukurti puikiai odos, plaukų ir nagų būklei palaikyti, naudingi besirūpinantiems savo išvaizda ir sveikata.