Imunitetui stiprinti  Yra 16 prekių.

Maisto papildai dovanų

Rūšiuoti pagal
 • Omega-3, 6 ir 9 riebalų rūgštys – vienas iš labiausiai vertinamas maisto papildas, tinkantis įvairaus amžiaus žmonėms.Net 100 kapsulių! Alfa linoleno rūgštis padeda palaikyti normalią cholesterolio...
  Pristatymas 1-2 d. dienos.
  11,90€
 • Ypač didelės koncentracijos maisto papildas: 3000 mg ginkmedžio ir 1000 mg ženšenio! 120 tablečių. 4 mėnesių kursui.
  Laukiame papildymo. Pristatysime per 14-20 d.d.
  15,90€
 • Pakuotėje net 150 tablečių.Sudėtyje 7 medžiagos.
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  13,99€
 • Žalios arbatos ekstraktas 90 kapsulių.
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  15,80€
 • Selenas nepaliauja stebinti mokslininkų, o jo teigiamo poveikio sričių sąrašas nuolat papildomas. „Selenium 200 µg ir ACE“ skirtas sveikai imuninei sistemai palaikyti. 90 tablečių. 
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  12,99€
 • CINKAS, MAGNIS IR VITAMINAS B6 maisto papildas. Net 90 tablečių
  Super kaina!
  Pristatysime per 1 - 2 d. dienas.
  11,40€ 13,40€
 • Pasižymi antioksidacinėmis savybėmis; Gali padėti apsisaugoti nuo žalingo aplinkos poveikio; Gali padėti kovoti su ankstyvu senėjimu; Gali būti svarbios širdies, kraujagyslių, virškinimo funkcijoms...
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  16,90€
 • Vitaminas C. Ypač didelis  medžiagos kiekis tabletėje - 1000 mg. Net 120 tablečių pakuotėje.
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  10,50€
 • Chitozanas maisto papildas. Pakuotėje 90 tablečių. Chitozanas padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje
  Super kaina!
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  16,90€ 18,90€
 • Geležies maisto papildas 90 tablečių po 14 mg.
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  11,90€
 • Ciberžolė su juodaisiais pipirais. 90 kapsulių.Tinka vegetarams. Vienoje kapsulėje 600 mg ciberžolės.
  Pristatymas 1-2 d. dienos.
  16,90€
 • Natūrali Spirulina. Pakuotėje 90 kapuslių po 500 mg.
  Pristatymas 1 - 2 d. dienos.
  13,60€
 • Pakuotėje 120 tablečių D3 vitamino. Vienoje tabletėje 125 μg D3 vitamino, kas atitinka 5000 TV.
  Pristatymas 1-2 d.dienos
  13,90€
 • Net 90 tablečių. 361,75 mg L-arginino hidrochlorido, 300 mg L-lizino hidrochlorido, 225 mg L-ornitino hidrochlorido.
  Pristatymas 1-2 d.
  14,90€
 • Skysti,  multivitaminai suaugusiems kurių sudėtyje net 44 medžiagos.
  Pristatymas per 1 - 2 . dienas.
  19,90€
 • Multivitaminai 5 - 12 metų amžiaus vaikams. Gali būti maišomi su sultimis siekiant pagerinti skonį.Sudėtyje 29 medžiagos tarp kurių: kalcis, liuteinas, kalis, spirulina, kofermentas q10, biotinas.
  Pristatymas per 1 - 2 d. dienas.
  19,90€

Maisto papildai imunitetui stiprinti

Dažniausiai imunitetu susirūpinama žiemą ar jai baigiantis, kuomet organizmas labiausiai stokoja vitaminų ir reikalingiausių medžiagų. Žinoma, tai geriau negu nieko, bet visgi savo sveikata reikia rūpintis nuolat. Jei pasirūpinsite vitaminų bei mineralų atsargomis, nesusidursite su jų stokos keliamomis problemomis.

Labai daug organizmui būtinų vitaminų bei mineralų galima gauti su maistu, svarbu teisingai maitintis, valgyti įvairų maistą, kasdien suvartoti reikiamą kiekį vaisių bei daržovių. Būtent pastarųjų dviejų yra stokojama šaltuoju metų laiku, kas gerokai prisideda prie imuninės sistemos nusilpimo. Todėl kokybiški maisto papildai – bus puikus pasirinkimas.

Tikriausiai vaikystėje visi esame girdėję apie vitamino C naudą. Šio vitamino pagrindu pagamintas maisto papildas „Immuno max Vitamin“ yra vienas perkamiausių. Daugelis vitaminą C net geriau žino kaip askorbo rūgštį, labai reikšmingą medžiagų apykaitai ir turinčią naudos sergant tokiomis ligomis kaip astma, katarakta, hepatitas, odos opos ir net onkologiniai susirgimai. Vitaminas C taip pat prisideda stiprinant kraujagysles, jis skatina žaizdų gijimą, vitamino C beveik visuomet skiriama drauge su geležies preparatais, nes vitaminas C gerina geležies įsisavinimą. Ir tai dar ne viskas, ką gali šis stebuklingas vitaminas. Vitaminas C yra puikus antioksidantas, jis reikšmingas kalogeno gamybai, todėl rekomenduojama jo vartoti tiems, kurie nori turėti sveiką, elastingą ir spindinčią odą. Vitaminas C labai naudingas, tad jei negaunate jo pakankamai su maistu, rekomenduojama periodiškai suvartoti maisto papildų kursą, nelaukiant, kol pasireikš šio vitamino stygiaus keliamos problemos, pavyzdžiui, dantenų kraujavimas, nuovargis bei silpnumas, dažnas sirgimas peršalimo ir kitomis ligomis ir pan.

Imunitetui stiprinti labai svarbūs tokie mikroelementai kaip magnis, cinkas, taip pat B grupės vitaminai. Todėl besirūpinantiems savo sveikata rekomenduotinas dar vienas maisto papildas – „Zinc, Magnesium and Vitamin B6“. Šis vitaminų ir mineralų kompleksas padės efektyviai pagerinti miego kokybę, mažinti nervingumą, nuovargį, stresą ir jo padarinius, taip pat teigiamai veiks plaukus, nagus bei odą, stiprins imuninę sistemą. Tiek vitamino B6, tiek ir cinko bei magnio galima gauti su maistu, bet ne visada tai pavyksta, o kartais šių medžiagų organizmas praranda daugiau, nei gauna, pavyzdžiui, intensyviai dirbant, sportuojant ir pan. Tuomet tikslinga pasirinkti maisto papildą „Zink, Magnesium and Vitamin B6“ bei aprūpinti savo organizmą šiomis reikšmingomis medžiagomis.

Kalbant apie imuniteto stiprinimą būtina paminėti ir „Omega Boost“ maisto papildą. Ne paslaptis, kad Omega riebalų rūgštys yra vienos tų, kurios labiausiai vertinamos. Omega 3 riebalų rūgštys yra nepakeičiamos tiesiogine to žodžio prasme, nes organizmas jų pats negamina – jau tai atskleidžia didžiulę jų naudą. Šios rūgštys reikšmingos kraujagyslių sistemai, gali padėti sumažinti kraujospūdį, padėti išvengti slogios nuotaikos. Drauge su Omega 6 šios rūgštys reikšmingos smegenų aktyvumui, odai, imuninei sistemai. Jei organizmas stokoja Omega 6 riebalų rūgščių, tikėtina, jog tai gali turėti įtakos augimui, odos pažeidimams, kepenų suriebėjimui. Omega 3, Omega 6 ir Omega 9 riebalų rūgščių stoka dažniausiai pasireikš tuo, kad bus juntamas riebaus maisto poreikis. Nereikėtų griebtis nesveiko, riebaus maisto. Reikėtų pasirinkti sveikus produktus, turinčius šių rūgščių, arba vartoti kokybiškus maisto papildus, kad būtų patenkintas šių rūgščių poreikis ir nebūtų priaugta nereikalingo svorio nuo nesveiko maisto.

Tiesa, be taisyklingos mitybos, kokybiškų maisto papildų, norint, kad imunitetas būtų stiprus labai svarbus ir fizinis aktyvumas.